Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok sitcomokat ajánlani?

Tudnátok sitcomokat ajánlani?

Figyelt kérdés

A sitcomok terén meglehetősen válogatós vagyok, nagyon kevés mű jön be nekem a téren. Szeretem a Jóbarátokat, az Így jártam anyátokkalt, meg a Clannadot (anime). Más szóval, azt szeretem, ha egyedi, nem fárad el egy idő után, vicces, és leginkább egy családdá avanzsálódott baráti kör köré épül. A Két pasi meg egy kicsi, Rém rendes család, Family Guy, Simpsons, South Park-félék nem jönnek be nekem, és sosem jöttek.

Most éppen az Agymenőkkel szemezek. Tudnátok még ajánlani? Az se baj, ha nem ismert, sőt, annál jobb, a rejtett gyöngyszemekre mindig öröm rábukkanni.



2022. nov. 5. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a "The office" a kedvencem.


[link]

2022. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a "Scrubs" is eszembe jutott


[link]

2022. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Brooklyn 99 – Nemszázas körzet

Az élet csajos oldala

Balfékek

Agymenők


ezen sorozatok- noha szvsz az utolsó évadra elfáradtak- baromi szórakoztató és markáns műsorok voltak. (Agymenők és Brooklyn 99 különösen)

2022. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Agymenőket ne hagyd ki, Ifjú Sheldon is jó, Anyám borogass. Kicsit más műfaj, de nekem nagyon tetszett a Resident Alien.
2022. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én a Modern családot kezdtem el nem is olyan rég és nekem nagyon bejön, esetleg még a Bír-lakot tudom ajánlani (de azt még én sem nem láttam csak egy ismerősöm ajánlotta nekem is) . Az Agymenőkkel nem rég végeztem és nagyon jó én is azt tudom ajánlani, hogy ne hagyd ki.:)
ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az Agymenőkből négy évadot láttam, és őszintén, engem kicsit se fogott meg.

Azt hiszem, a Jóbarátok és a HIMYM marad az etalon, legalábbis egy ideig még.


De köszönöm szépen az ajánlásokat! :D

ápr. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!