Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Andor epizódjai miért...

Az Andor epizódjai miért ennyire rövidek?

Figyelt kérdés
Borzasztó hogy elkezdi az ember az új részt és már vége is, és várjak utána megint egy teljes hetet, ez így nem fair. Miért nem lehet hosszabb részeket csinálni? Annyira lebilincselő sorozat, hogy akár dupla ilyen hosszú részek is simán elférnének. Vagy legalább egyszerre adták volna ki az összes részt hogy egyben végig lehessen nézni.

2022. nov. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 rész kivételével (amik inkább ugye egy hosszabb rész, csak 3 részre vágva) mindegyiknek teljesen normális hosszúságú játékideje van. 2 kivételével mind 50 perc feletti.
2022. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövidek? Teljesen átlagos hosszúságú részek.
2022. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért tűnik rövidnek mert jó sorozat és egy jó sorozatba bele merülsz és hamar eltelik a te szemszögedből
2022. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezert vartam meg mig egybe kijott.
2023. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rövidek? Én alig bírtam végignézni az első 7 epizódot, azt is heteken keresztül húztam, annyira unalmas volt.
2023. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!