Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wednesday mennyire jó az...

A Wednesday mennyire jó az Addams familyhez képest?

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 11:45
A kérdező szavazást indított:
A Wednesday a legjobb Addams family produktum
A Wednesday jó, de még mindig a sitcom sorozat a király
A Wednesday jó, de még mindig a Raul Julia-féle Addams family a király
A Wednesday jó, de még mindig mindig a Reunion a király
A Wednesday jó, de még mindig a rajzfilmsorozat a király
A Wednesday jó, de még mindig az animációs film a király
A Wednesday a legrosszabb mind közül
máshova helyezem a listán, lehet leírom válaszban
53 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, az eredetit nem ismerem, ezért nem írtam bele. De ha valakinek az a kedvence, talán képregény, akkor leírhatja.
2022. nov. 25. 11:46
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Az egy szereplő, a másik meg egy film.
2022. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A Wednesday az új netflix sorozat címe...

Jó reggelt kívánok!

2022. nov. 25. 13:58
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
#3
2022. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nézd meg és megtudod hogy mennyire jó.
2022. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem összehasonlítható.

A készítők is megmondták, hogy ez egy új, a 2022 trendekhez alkalmazkodó sorozat. Szóval ne az Addams legyen az összehasonlítási alap.

Magában a sorozat szerintem nagyon jó, a színészi játék kiváló, a story egyszerű de a poénok és a színészek feldobják az egészet. Szerintem mindenképp érdemes megnézni.

2022. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Szotori sem votl rossz, 7-ik részig igazából totál máshova mutattak a szálak, 8-ik részben raktak mindent helyre, amúgy a morbid humor azért annyira nnincs jelen mint a filmekben.
2022. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám besorolni, mert eléggé más, de szerintem jó volt, nekem tetszett. Nézd meg az első részt vagy legalább az előzetest, aszerint már te is fogod tudni, hogy ez a te stílusod-e vagy sem.
2022. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát szerintem csak vették az Addams familyt, a Harry Pottert és más ifjúsági/tinilány fantasykat és bedobták a turmixba. Sok újat nem fedeztem fel benne, de jobban össze volt rakva, mint School for good and evil korábbról (az szerintem rossz volt), jobban alkalmazta a kliséket.

Van egy szerelmi háromszög, amiből az egyik fél simp, a másik fél toxikus mint állat (szó szerint, Edward/Angel/Spike gyilkos vibe). Gondolom ezt nyújtani fogják.

A pilgrim ürge gondolom minden tanévben visszatér elpusztítani mindenkit, mint Voldemort, de epic fail lesz a vége mindig. Voldemort azért következetes volt. Ez az alapító ahhoz képest, hogy mennyire utálja a varázslényeket, elég sok varázslatot használ: pirokinézis, telekinézis, nekromancia. Lehet valójában saját magát utálja?

A mínionjai, mint az ex-Wednesday Ricci csaj lesznek a halálfalók 2.0.

Na mindegy. Első nézésre érdekesnek tűnik. Nem olyan zavaros, mint az átlag netflix sorozatok. Majd még lehet megnézem újra, mert szórakoztató.

2022. nov. 25. 17:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem álltam neki, de történjen bármi Christina Ricci lesz nekem az örök Wednesday
2022. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!