Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Jenna Ortega jól...

Szerintetek Jenna Ortega jól néz ki?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert szerintem nem egy rendkívüli szépség, vékonyka is. Talán átlagosnak mondható.


Viszont most először láttam, és asszem megvan az ideálom. Valami nagyon megfog a tekintetében. (Mondjuk régen is olyasmi csajok tetszettek, ahogyan ő kinéz.)


Egyébként félvér a csaj?


Félreértések végett 20 éves vagyok én is.



2022. nov. 28. 12:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom ki az.
2022. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Metionin ***** válasza:
55%
Szerintem szép, bár nekem mindig a vékonyabb test tetszett a nőkön. Az arca is érdekes, nem ilyen tucat-instababa fej.
2022. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Első, akkor talán ne válaszolj te észlény. Amennyi idő alatt ezt leírtad, akár rá is kereshettél volna.
2022. nov. 28. 13:07
 4/36 anonim ***** válasza:
17%
#3 vagy egyből belinkelhetted volna mikor kiírtad a kérdést. Volt már itt olyan hogy valaki egy egyébként is tök ismeretlen csajt nevezett meg rosszul , aztán verte a nyálát hogy miért nem találom. Szóval leszel szives normálisan feltenni a kérdést és belinkelni hogy kire gondolsz
2022. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
48%

Én sem tudtam, hogy ki ez.

Érdekes, minden képen valaki másra hasonlít.

Itt például tiszta Lily-Rose Depp:

[link]

Szerintem elég jelentéktelen, de mivel inkább szép, mint csúnya, meg lehet érteni, ha valakinek bejön.

2022. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
Igen
2022. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
29%

ja a sikolyos csaj jo majdnem annyira mint a legelso fiplben (is) levo ma mar neni


miert szamit a kor, nem kiskoru...

2022. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%

Pont tegnap láttam a csajt az új Sikoly filmben. Szerintem is jól néz ki, habár a testvérét játszó Melissa Barrera nekem jobban tetszik.


[link]

2022. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

4es nem értek egyet. Ha rá tudsz keresni, akkor nincs okom belinkelni.


Nem akartam megkönnyíteni senkinek a dolgát, nyilván aki ismeri elsősorban az válaszoljon. Aki meg nem, nézzen utána ha tényleg érdekli.

2022. nov. 28. 13:26
 10/36 A kérdező kommentje:
8as jó lett az a film? Mert akkor lehet, hogy majd megnézem.
2022. nov. 28. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!