Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tűz és Vér c. kötetben is...

Nandorkah kérdése:

A Tűz és Vér c. kötetben is színesbőrűek a Valeryonok?

Figyelt kérdés
Engem egyáltalán nem zavar, csak kívancsi vagyok, hogy a könyvben is azok-e.

2022. dec. 3. 06:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20 azok hozzátettek a sztorihoz.
2023. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#21 nem feltétlenül ott van például a Martell őrség parancsnoka. A HotD-ben Corlysnak sok szerepe volt amíg élt.
2023. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Azért Hotah-nak elégge meg van indokolva miért fekete, meg hogy mi értelme van ennek a sztoriban.

És nyilván, Corlysnak sok szerepe volt, de ha fehét lett volna, amire kb minden jel mutat még ha nincs is leírva, akkor is ugyanennyi, ugyanilyen szerepe lett volna. Csak pluszban még illeszkedett volna is a világba.

2023. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Xaro Xhoran Daxosnak meg pont hogy tejfehérnek kellene lennie, a könyvben le van írva hogy a quarthiak bőre tejfehér.
2023. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát Hotah esetében pont hülyeség, hogy fekete. Areo Hotah Norvosból származik, a norvosiak pedig az andalok leszármazottjai, akik fehérek.

És még szakálla sincs, amikor Hotah a szakállas papok rendjéhez tartozik.

Hotah az egyik legjobban mellément casting szerintem. Egyáltalán nem reprezentálja Norvost és kultúráját.

A kinézetében kb. mindennek ellentmond, ami Hotah.


Habár a színészt sajnálom, mert nagyon örült neki, hogy szerepelhet a sorozatban. És D&D Hotah karakterével is csúnyán bánt el.

Semmi értelme nem volt Hotáht befeketíteni, amikor volt egy tökéletes szerep DeObia Opareinek: Moqorro a vörös pap. Persze ahhoz integrálni kellett volna a karakterét.

2023. máj. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hmm, ez jogos, valamiért nekem nagyon úgy rémlett hogy a könyvben is fekete volt, de akkor ez is vsak a sorozat agymosásanak eredménye :/
2023. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!