Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Isten útjai kifürkészhetetlene...

Isten útjai kifürkészhetetlenek 2022! Most akkor mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A nő kettyós volt végig. Az öregember szerintem az apja, aki jött érte. Amikor szembesítette a nőt (mondott neki vmit), az kizökkent a szerepéből, és kijött rajta a zizi.

Vannak olyan mentális betegségek, hogy tiszta időszakokban teljesen normális az ember, a nőnek is ilyenje volt. De már a film elején is voltak jelenetek, ahhol kiderült, hogy nem százas. Mondjuk a valóságban kizárt, hogy 4-5 orvos se jön rá. A főorvos/igazgató tudta mi a helyzet, végig neki volt igaza.

2022. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Engem is érdekelne a vége...
2022. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%
Én sem ertem
2022. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%
Nem az apja volt a férfi aki megjelent, hanem az orvosa akinek a javaslatára bevonult az intézetbe. Szerintem valóban voltak mentális problémai, de nagyon jól jatszotta a storyt amit kitalált magának. Mivel a férje eltűnt úgy gondolom, hogy Ő tényleg csalhatta, elakarta hagyni. Ezért a no tényleg megakarta mérgezni. De mivel roppant intelligens volt a mentális gondok ellenére kitalalta a történetet a végén meg jön a ,,lebuktam,, pillanat. Ott mikor érkezett a doki már a bizottságban levo dokiknak sem volt őszinte a mosolya......
2022. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
80%
Az az orvos jelent meg a végén, aki beutalta - azonban ez a pasas összejátszott a férjjel, hogy eltüntesse a nőt, így került be a diliházba. Alapvetően tény, hogy a nő detektív, valamint az ő sztorija az igazi. A dokitól azért ijedt meg mindenki, mert ha ki is juttatják, akkor is bármikor visszaküldheti, mivel papíron ő az orvosa, meg az is lehet még mindig pénzeli a férj, hogy minél tovább tarthassa bent.
2022. dec. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészről ahogyan a filmet megvalósították, a vége alapvetően inkább néző felé pimasz pofon. De mivel pszihológiát tanultam és ahogyan megvalósították, így a nőnek adtam igazat. Plusz bele kell gondolni, hogy a másik orvos sem hagyná magát börtönbe küldeni. Itt jön a következő pont.


A film hasonló igaz történeten alapul és aszerint a nő tiszta volt, tőrbe csalták. Gondoljátok, hogy az az orvos el fogja mondani az igazat és hagyja magát bebörtönözni?? Az egész arra ment ki, hogy a tanácsot is besározzák. A valós történet itt így nyilván folytatódott is, de sokkal nagyobb állami bizottság bevonásával a nő került ki győztesnek alapos bizonyítékokkal.

2023. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy elkapták a 3 férfit és hello. Nagyon régi ügy, amiből először könyv készült.
2023. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!