Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mai filmekben/játékokban...

A mai filmekben/játékokban miért afro (fekete) az egyik, fehér a másik egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Újabban az összes filmben, meg videojátékban örökké 1 fehér meg 1 fekete pár van, akiknek általában fekete gyerekük van. Ki hiszi el ezt a hülyeséget? Még a nagy PC mániás országokban (amerika, anglia stb...) is a fehér fehérrel keveredik, a fekete meg feketével, akkor nem értem mire fel ? Ennyi erővel hitler is lehetne az egyesült államok elnöke a filmekben, meg arabok tartanának éjféli miséket a keresztény templomokban.


Mi értelme ilyen értelmetlen hülyeségekkel traktálni az embereket? Mert én értem hogy ez pusztán az empátia miatt van, de mit gondolnak erről majd a laikusok, mondjuk a gyerekek, akik azt hiszik hogy ez a normális, mikor nagyon nem?


Habár hála égnek még a nemük különböző, de nem tenném rá a gatyámat hogy ez sokáig marad így...



2022. dec. 25. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes kérdés, csak szerintem nem jó témába tetted.
2022. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
A pol.korrektség jegyében kötelező X százaléknyi fekete embert foglalkoztatni a filmekben. Ha ők csak statiszták lennénék, akkor abba kötnének bele.
2022. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

"arabok tartanának éjféli miséket a keresztény templomokban"



Vannak kereszteny arabok is....



[link]



38F incel

2022. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#1 hát én sem voltam biztos benne, de végülis itt a kapcsolatokról van szó, lehetett volna az "emberek" kategóriába vagy "külföldi politika". Azért sem külföldi oldalra írok ki ilyen kérdést mint a reddit vagy quora mert ott rögtön nekem ugranának hogy rasszista fajgyűlölő vagyok meg mittudomén :D Itt magyarba azért még van eszük az embereknek szerencsére, és látják hogy ebben nem rasszizmus van, csak nem értem minek kell kamuzni mikor tudjuk hogy ez közel sincs így. Nyilván létezik ilyen kapcsolat, talán még itt magyarban is, de nagyon ritka és nagyon nem általános, ahogy a többi dolog sem amiről jobb nem beszélni ...
2022. dec. 25. 16:52
 5/25 anonim válasza:
49%

Engem jobban zavar, hogy legalább egy meleg párnak lennie kell minden filmben. Rossabb esetben ez fontosabb szereplő. De igazad van, a fekete-fehér par sem annyira gyakori mint a filmekben.

Ennel mar csak az rosszabb, mikor olyan filmekben jatszanak feketék fontosabb szerepet (marmint a munkájuk, hivatásuk), amikor a valóságban ez teljesen lehetetlen volt, hiszen akkor a feketék még nagyon kissebségben voltak, illetve alacsony rangúak, netán meg rabszolgák. Akkor hogy is lehetett volna ekkor egy fekete mondjuk rendőrfőnök?

2022. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
#4: amúgy szerintem ez nem is annyira bőrszín, mint inkább kulturális eltérésbeli probléma. Kb. egy éve letorrenteztem Mariah Carey önéletrajzát, ugye az ő anyja fehér, az apja fekete volt. Hát az a házasság sajnos katasztrofálisra sikeredett. Volt is a könyvben egy rész, amikor M. C. a 90-es évek közepe táján pszichiáterhez került: EGYETLEN nyugodt, boldog, biztonságos gyerekkori emléket sem tudott szegény felidézni!
2022. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 hidd el addig túrják az archívumokat amíg találnak egy szerencsétlent aki véletlen tényleg létezett abban a pozícióban :D Például azt a nőt aki állítólag profi orosz mesterlövész volt a 2. világháborúban, vagy azt a fekete katonát aki a frontvonalon harcolt az amerikai seregben szintén a 2. vh-ban. És akkor onnantól fogva már a végtelenségig lehet nagyítani, hogy úúúú de mennyi volt, és mekkora kamu hogy nem volt, mert itt a kép/bejegyzés tessék :D
2022. dec. 25. 17:12
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert egy film/videójáték elkészítésére jelentős hatással vannak azon világpolitikai érdekek, aminek a társadalmi érzékenyítés a célja. Az ilyen érzékenyítő "reklámkampányok" sajnos még akkor is megmutatkozhatnak, amikor egy film/videójáték alapvetően az érzékenyítés céljával is összeegyeztethetetlen. Ebből meg könnyedén az következhet, hogy az adott film/videójáték pontosan az abban levő érzékenyítésre biztató tartalom miatt veszíti el a rajongótáborának egy részét, ami emiatt a készítőknek jelentős bevételkieséssel is jár. 😭
2022. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

"már a végtelenségig lehet nagyítani, hogy úúúú de mennyi volt, és mekkora kamu hogy nem volt, mert itt a kép/bejegyzés tessék"


Legalább egy millió fekete katona harcolt a második világháborúban. Az, hogy te ignoráns vagy nem a filmesek hibája.

Nem gond, ha buta vagy, csak ne reklámozd. Köszi.

2022. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
41%

hat nekem nem tunt fel

akinek feltunik attol meghogy nem rsss... psrs...

attol meg a csiraja benne van

az is eleve egy csira hogy buszkeseg meneteket tartanak, pont ezt tartottak hitlerek is...

2022. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!