Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Miraculous...

Mit gondoltok a Miraculous ötödik évadának fináléjáról?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy gyakorlatilag majdnem az összes rész storyboardja kiszivárgott, a YouTubeon meg lehet találni, de ha még nem nézted meg nem is ajánlom hogy rákeress. Ha nem láttad őket kérlek ne olvass tovább.


Szóval Alya, Luka, Alix, Su-Han, Emilie, (Nathalie?), Félix és Kagami tudják hogy Marinette Katica. Leleplezés nem volt, pedig már nagyon ideje lett volna. Zoé bele van zúgva Marinette-be, Kagami és Félix pedig járnak, és Marinette is Adriennel. A kwamiját mindenki visszakapta, ráadásul örökre, Katica és Macska pedig végtelenszer használhatják az erejüket. Lila pedig mindenkit átvert, és több személyisége van.


Őszintén szólva nem tetszik ez az irány. Nem tetszik hogy az első évad óta ide jutottunk. Egy mézes-mázos mese volt az egész, most meg olyan sötét hangulata van az egésznek... A Wednesday is vidámabb ennél a sorozatnál😂😂 Arról inkább nem is beszélek, hogy leleplezés még mindig nem volt. Meddig akarják húzni? Az egész eredeti idővonalnak vége, Gabrielt leküzdötték. Akkor mire várnak? Lassan Párizs fele tudja hogy ki Katica csak Adrien nem.



2022. dec. 29. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem láttam.
2022. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam de ha tényleg ez a vége akkor lehet meg se nézem. Sokáig bele voltam szerelmesedve a sorozatba de már kezd uncsi lenni, hogy sosem jönnek össze. Sose jutunk egyről a kettőre. Szerintem nyár óra egy részt sem néztem meg...
2022. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én még hivatalból megnézem a részeket, de számomra a Miraculoust egy jó idő óta a fanficek olvasása / írása jelenti :3
2022. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vááá Zoé/Vesperia leszbikus? Én mindig Cicussal shippeltem őt...

Amúgy "Meddig akarják húzni?" - amíg pénz van benne; sajnos ez kb minden sorinál így van.

2022. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Csak akkor kattints ha nem akarsz fangötcsölni. Figyelmeztettelek.

[link]

2022. dec. 29. 20:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és egy kis infó, hogy az Emotion-ban a mozi, ami helyett Marinette a bálra ment egy randi volt😂🥲
2022. dec. 29. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem egy gyerekeknek szánt mese? Mi a f@szért vannak benne leszbik?
2022. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert egy civilizált országban készült.
2022. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gyerekeknek szánt mese volt a harmadik évadig. A negyedik évadtól 13+ a célközönség.
2022. dec. 29. 22:36
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Mikor tudja meg Kagami és Felix hogy Marinette katica?

És kérlek mond hogy Lila végre eltünik a francba mert már nagyon elegem van belőle!

2023. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!