Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » South Park rajongók! Mit...

South Park rajongók! Mit gondoltok a sorozat mostani szinvonaláról, szintjéről?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy az elmúlt 4-5 év távlatában.

2022. dec. 30. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A 25-ödik évadból láttam pár részt. Nem voltak rosszak.
2022. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Csak azért jó a sorozat, mert kimondja, amit ma a libsik miatt nem lehet. Férfi, nő, gyerek. Ez a család. Minden más korcs.
2022. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Mióta a komplett évadok szinte kizárólag Cartmanről és Randy hülye Tegridy Farmjáról szólnak, nagyon elegem lett belőle. A legutóbbit meg sem néztem még, és nem is biztos, hogy bepótolom a hiányt.
2022. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Az új évadok és részek nemigazán jönnek be. Nézem azért még, mert ezen nőttem fel, de amiket anno az HBO-n meg a Cool-on adtak sokkal jobb évadok voltak
2022. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jó
2023. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Már vagy 15 éve nem követem a sorozatot, de a COVID-os, különleges részeket láttam. Azok nekem nagyon tetszettek, simán hozták a régi hangulatot.
2023. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam nézni meg hallgatni este a Comedyn, ott rengeteg régi részt adnak meg néha újabbakat.

Valahogy az újabb évadokból hiányoznak dolgok... Nem úgy meg nem arra/azokra fókuszálnak vagy nem tudom.

Egyszerűen nekem hiányérzeteim vannak, rengeteg jó szereplőt már rohadtul nem foglalkoztatnak meg ilyesmi.

2023. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Sokszor hallom ezt.


Régi évadok bizonyos szempontból tényleg jobbak, meg már klasszikusok.

Viszont ez lehet amiatt van, mert a többségünk rajta szocializálódott, hétköznaponként egy akkor még "réteg(?)" adón? A vad csajok után :)


Szerintem másabb egyszerűen az új évadok. A 19. évad PC igazgatóval nagy újíts lett, meg a 20. Akkor nem értettem bevallom, hogy ez mégis mi. De már értem, és a Magyar társadalomban a 20. évad most cseng le szerintem a való életben. :D


Egy sorozatban kell újítani, ezt megtették. Aktuálpolitizál, görbe tükröt mutat a világnak, jóval társadalomkritikusabb.


Az új évad a korábbiakhoz képest szerintem erősebb lett jóval.

2023. máj. 22. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezen nőtem fel vagy szocializálódtam, talán 7-8 éve nézhettem végig az egészet, az előtt csak 1-2 részt ismertem.


Nekem inkább azzal van talán bajom, hogy nem jó irányba vitték el a 4 srácot, tök sok karaktert alig vesznek már elő akik szintén nagyon jók voltak.

Randy sem olyan jó már, mint régen, sőt néha egyenesen szar és kb. mindenki unja már.


Az meg, hogy társadalomkritikusabb, azt nem feltétlen mondanám, én manapság már nem érzem azt a keménységet a sorozatban, régen simán páros lábbal szálltak bele társadalomkritikákba, most sokkal lightosabbnak érzem.

Én inkább a megfáradást érzem az egészen, és azt, hogy az aktuális csapból folyó trendeket felkarolják, lightosan kifigurázzák és ennyi.

2023. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

9. Régen sokkal nehezebb volt ideget ütni az emberek ingerküszöbén, mint most, ezért működött jobban egy társadalomkritika. Akkoriban vagy mindenki röhögött rajta, vagy mindenki komolyan vette a görbe tükröt.


Pl. A 2. Évad részei előtt voltak ilyen pár perces Matt Stone és Trey Parker élőszereplős jelenetek, ahol pl. Bacon-t etettek egy malaccal, és hasonlók.


Most meg kimondják, hogy az LMBTQ rossz (ami amúgy igaz), és vérig sértődik a fél világ.

2023. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!