Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Misztikus, álmokkal kapcsolato...

Misztikus, álmokkal kapcsolatos filmek? Írnátok címet? Másmilyen is jó, de most főleg ilyen misztikusabb érdekelne, lehet modern kori is, de inkább régebbi időben játszódó, vagy alternatív világban.

Figyelt kérdés

Szóval lehet pl egy 1800-as években élő hajós, vagy pl egy misztikus, középkori erdő; vagy , hát, nemtom, most ezek jutottak eszembe példáknak, de lehet jó másfajta is. Ha valakinek főleg szkifi-jellegű jut az eszébe, jöhet az is, kíváncsi vagyok rá; mik ugranak be nektek. De most nagyon néznék valami misztikusat. Na jó, ha valakinek esetleg olyan filmötlete van, ami misztikus, de nem álmokkal kapcsolatos; azt is leírhatja esetleg, hátha tetszene. :):)


Előre is köszönöm a filmcímötleteket ! :):) Még akár olyanokat is írhattok, ami nektek nem tetszett annyira, de tudtok az adott film létezéséről; hátha nekem tetszik. :):) Láttam már számomra "méltatlanul lepontozott" -filmet. :):)



2022. dec. 31. 23:26
 1/9 A kérdező kommentje:
*élő helyett úgy látom, játszódót akartam írni; de most jut eszembe; lehet valós alapú is, meg teljesen kitalált, meg félig kitalált is. :):)
2022. dec. 31. 23:27
 2/9 A kérdező kommentje:
*középkori erdő alatt pl ilyesmit értek, hogy Gyűrűk ura-szerű közeg.
2022. dec. 31. 23:29
 3/9 A kérdező kommentje:

De ,szóval, ha nem pont ilyen ,nem baj, ezeket csak példának írtam.

Régit is írhattok, meg újat is.

2022. dec. 31. 23:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen kell legyen benne varázslat, meg reinkarnáció, amiket még kulcsszónak megadtam. ♥
2022. dec. 31. 23:31
 5/9 A kérdező kommentje:
De szóval, lényeg, hogy legalább egyik teljesüljön; hogy misztikus, vagy álmokkal kapcsolatos; és az is nagyon jó, ha mind a kettő teljesül. ♥
2022. dec. 31. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

-Mulholland Drive

-Eyes Wide Shut

2023. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Farkasok szövetsége ( Történelmi, kaland, misztikus, izgalmas)

Legendás állatok és megfigyelésük

2023. jan. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2023. jan. 9. 17:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek .
2023. jan. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!