Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyennek látjátok az ifjú...

Milyennek látjátok az ifjú Sheldont?

Figyelt kérdés

Számomra az eredeti Sheldon rettentően jó karakter, igazából remekül hozza ezt a tudálékos de szerethetően tudálékos figurát. Nem is irritáló, vagy csak minimálisan, de tökre szerethető.


AZ ifjú Sheldonból nem sokat láttam, de abban többször is borzalmasan irritáló volt, legalábbis számomra a kissrác. Nem úgy tudálékoskodott, mint az eredeti, hanem ilyen irritáló módon.


Azt nem tudom, hogyha végignézném, mi lenne a véleményem, de az Agymenők az elejétől tetszett, ebből meg néhány jelent után elegem lett, amikor random részekbe belenéztem random helyeken.


Abból amit eddig láttam, csak egy gyenge erőlködés, le kellett húzni még egy adag pénzt Sheldonból, de bőven alúlmúlta az erdetit, mint ahogy ez már sokszor megesett bizonyos filmes univerzum újragyártásakor, bár ez sorozat.


Ti hogy látjátok? Neten vannak akik szerint nagyon jó, ami érdekes.



#sorozat #film #Baromi Béna Utánzatok Pénzért Cserébe
2023. jan. 4. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti miért nem irritáló?
2023. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Az eredeti miért nem irritáló?"


Ezt így nehéz megfogalmazni, de megpróbálom jól leírni.


Az eredeti Sheldon egy ilyen okos figura, de nem bosszantóan tudálékoskodik, szimplán ilyen és kész. Szóval ő egy magánakvaló zseni, de a figura egész kisugárzása kellemes, egy magának való zseni, aki kellemesen tudálékos és olyan, amilyen.


Az ifjú Sheldon készítői is ilyet akartak nem? Ezzel szemben konkrétan bizonyos jelentben már arroganciát és egoizmust látok abban a gyerekben, ami az eredetire nem volt igaz. Az eredeti is mondott olyat, hogy ő nem átlagember (ami mondjuk igaz is), viszont azt is szerethetően csinálta, nem arrogáns pöts módjára.


Szóval az ifjú Sheldon direkt ilyen, vagy csak nem jött össze a dolog? Más hogy látja ezt?

2023. jan. 4. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

" de nem bosszantóan tudálékoskodik"

Hát pont, hogy de. Erre épül az egész karakter.

2023. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet összehasonlítani a két sorozatot.

Az Agymenők egy remek szitkom, amiben Sheldon egy felnőtt karakter, akinél mókásak a gyerekes reakciói, szokásai.

Az Ifjú Sheldon egyáltalán nem vígjáték, hiába ez a hivatalos besorolása. Az egy dráma sorozat, ami néha tartalmaz poénokat. Egy gyerek felnőtteket megszégyenítő esze és különcsége miatti beilleszkedési nehézségeit, magányát mutatja be, valamint a családja küzdelmét, amit egy ilyen gyerek ró rájuk.

Én is úgy gondoltam eleinte mint te, amíg csak részeket/ részleteket láttam belőle. Aztán nekiálltam az elejétől végignézni. Az első három részben vártam a poénokat, de a negyedik részre már eszembe sem jutott poént várni. mégis lekötött. Adj neki még egy esélyt!

2023. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

arroganciát és egoizmust látok abban a gyerekben, ami az eredetire nem volt igaz


Miről beszélsz? :D

Sheldon mondta saját magáról hogy Dr Arroganto-nak hívnák ha szuperhős lenne..

2023. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Agymenők egy szimpla szitkom, az ifjú Sheldon, még nem. Az előbbi szimplán vicces(nek van szánva), az utóbbi meg a gyerekkor nehézségeit mutatja be sok humoros eseménnyel. Műfajbeli különbség is van, meg az egyik főhős egy felnőtt, a másik meg gyerek. A gyerekeknek meg alap életkori sajátossága, hogy irritálóbbak, na meg egy csomó tanulási folyamaton még nem ment át, ami felnőttkorig jó esetben megtörténik. Az ifjú Sheldonban Sheldon már csak a gyerekkorban kezdődő személyiségfejlődés be nem fejezettsége miatt sem lehet pont annyira kevésbé irritáló, mint a felnőtt Sheldon.

Én speciel az Agymenőket kedvelem kevésbé, így jegyzem meg halkan.

2023. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Hát pont, hogy de. Erre épül az egész karakter."


De az idősebb Sheldon (legalábbis számomnra) szerethetően olyan, amilyen. Persze ízlések kérdése, tudom.

2023. jan. 5. 14:19
 8/9 A kérdező kommentje:

"arroganciát és egoizmust látok abban a gyerekben, ami az eredetire nem volt igaz



Miről beszélsz? :D


Sheldon mondta saját magáról hogy Dr Arroganto-nak hívnák ha szuperhős lenne.."


Arról beszélek, hogy amikor a Nagy Sheldont látom, akkor számomra legalábbis az jön le, hogy ő olyan amilyen, tehát nem direkt csinálja, egyszerűen ilyen. Szemben az Ifjú változattal, akinél láttam egy adott jelenetet, és amikor az arcára néztem nekem az jött le, hogy de jól megmondtam ennek a hülyének a tutit, mármint hogy direktbe le akarta alázni a "tudásával". Az idősebb Sheldon meg szimplán olyan amilyen, nem látszik szándékosnak annyira, mint az ifjúnál.


De ezt így nehéz megmagyarázni, röviden tömören számomra az eredeti szerethetőn hozza a tudálékos formát, a kicsi meg irritálóan.

2023. jan. 5. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szájba verném a kisfiút de szerintem azért irritál az egész mert olyan a feje. Nem a karaktere miatt 😂
2023. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!