Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titanic 3D jön ki a mozikban....

Titanic 3D jön ki a mozikban. Ez miben másabb?

Figyelt kérdés

A 25. évforduló alkalmából 4K, 3D-ben újra nézhető lesz a 97'-es Titanic film. Miben másabb 3D-ben? Valami szemüveget kapsz és jobb a látvány? Bár a 4K jelentésével sem vagyok igazán tisztában, hogy őszinte legyek. Van annyira jó a felújított verzió, hogy érdemes legyen rá jegyen rá jegyet venni?

Illetve egy másik kérdés: Ilyenkor minden mozi adja? Pl.: Sugár Mozi. Vagy van olyan oldal, ahol le lehet ezt csekkolni?



2023. jan. 12. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A nézők is megfulladnak a film végén.
2023. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Király. Egyéb válasz esetleg?
2023. jan. 12. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi anno a Jurassic Park első részét néztük a moziban 3D-ben. Kaptunk hozzá szemüveget, igen, és jobb volt a látvány, mint az eredeti film esetében. Gondolom, a Titanic is hasonló lesz majd. A gond az volt, hogy egyáltalán nem estünk hanyatt a látványtól, hiszen nem újraforgatták 3D-ben, csak utólag ráhúztak egy 3D filtert.

Személyes döntésed, hogy egy úgy-ahogy feljavított látványú film megéri-e neked a mozijegy árát. Nekünk megérte, hiszen imádjuk a JP-ot. Ha te is szeretted anno az eredeti Titanicot és már régen láttad, akkor érdemes lehet beruházni a 3D-s részre.

2023. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Titanicot 2012-ben (a hajó elsüllyedésének 100. évfordulója miatt) is adták 3D-ben, én akkor láttam. Nem tudom, hogy ugyanazt a verziót adják-e most is. Igazából nem volt nagy különbség, de jobb volt a látvány, főleg úgy, hogy én például előtte csak a tv-ben láttam a filmet. Viszont én mindig sírok rajta, és a sírás a 3D-s verzió közben is jobban lekötött, mint a látványvilág. :D Ha szereted, és anyagilag belefér, akkor jó kis program lehet, de azért ne várj tőle nagy dolgokat.
2023. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2023. jan. 13. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek adják ezt a szar nyálas titanicot a mozik amikor már volt kétszer bezzek olyan filmet nem játszanak le újra amiket én nem láttam anno a moziban de megnézném felújított változatban
2023. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!