Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy áll a Disney+ magyar...

Hogy áll a Disney+ magyar szinkron terén?

Figyelt kérdés
A szüleim eddig netflix-et néztek, de nem tetszik nekik hogy a platform nagyon híján van a magyar szinkronnak, olvasni pedig egy idő után fárasztó. Megkértek hogy váltsak nekik át egy másik szolgáltatásra, előtte azonban rákérdeznék mielőtt ugyanabba a hibába esünk. Tehát a Disney+-on elérhető legalább a filmek és sorozatok többsége magyar hanggal? Elsősorban akció és dráma kategória lenne a kérdés, de persze minden műfajban érdekelne.

2023. jan. 18. 15:22
 1/3 anonim válasza:
86%
Sajnos én ugyanolyan arányban tapasztalom a szinkron hiányát mint az összes többi szolgáltatónál. Teljesen kiszámíthatatlan. Van ami egészen új és fentvan szinkronosan, van ami öregebb mint én és már az elejétől fogva van hozzá magyar szinkron, itt viszont mégsincs. :/
2023. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a többségén van szinkron.
2023. jan. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Elég jól, eddig majdnem mindenhez volt szinkron, amit eddig néztem nyár óta.
2023. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!