Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez az utálat Percy Hynes...

Mi ez az utálat Percy Hynes White körül?

Figyelt kérdés
A tiktokon egy csomó olyan videó ugrik fel, amiben ki vannak rá akadva az emberek. Mi történt?

2023. jan. 20. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem szereti a nép a szexuális erőszakolókat.
2023. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 Kicsit bővebben?

Erről van valami hivatalos hatósági infó, vagy csak valami légbőlkapott, hiteles bizonyíték nélküli pletyka a #metoo és a cancel culture jegyében?

2023. jan. 20. 20:34
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom ki vagy tiltva a Google-ról.


[link]

2023. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Annyira nem jó az angolom, lévén, hogy csak oroszt és németet tanultam iskolában. De ez így annyinak tűnik, legalábbis azalapján, amit értek, hogy twitteren posztolgatnak páran, de semmi hivatalos. Meg letiltotta a kommentszekcióját ezek után. Ez gyakorlatilag bármi lehet.

Az meg elég érdekes nekem, hogy akkor jönnek ezzel elő, amikor felkapott kezd lenni. Inkább karrier-tönkretevés szaga van így. Ha annyi áldozat van, miért nem jutott eszébe senkinek sem tenni semmit hamarabb? Most akármi lesz az ügynek a vége, abból cancel lesz. Ha igaz, akkor azért (és akkor legyen is, megérdemli, HA igaz), ha nem, akkor meg azért, mert biztos bűnös, csak a hírnév és stb miatt tisztázódott.

2023. jan. 20. 21:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor "hamarabb"? 2001-ben született a csóka, olyan túl régen nem lehetett az, hogy másokat zaklatott.
2023. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2022 novemberében jelent meg a sorozat, ami után felkapott lett. Azt mondják, hogy 17-20 körül volt, amikor történt az, ami állítólag történt. Ne mondja már nekem senki, hogy kb három évig folyamatosan kvázi nemi erőszak partikat rendez valaki, rendszeresen, több áldozattal, és SENKI, de SENKI nem jelenti fel, senki nem tesz semmit, hanem hirtelen akkor jut eszébe, amikor már nagyjából két hónapja tud a világ a koma létezéséről. Ez elég szürreális.

Annyi olyat láttam már, hogy valaki bedob egy pletykát egy hírességről (bár többnyire koreai esetek, az elmúlt években nem sok nyugati tartalmat fogyasztottam), karrierjének annyi, aztán pár hónap múlva kiderült, hogy kamu volt, csak kellett valakinek a 15 perc hírnév.

2023. jan. 20. 22:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
15 perc hírnév? Senki nem akar nemi erőszak áldozataként híres lenni, és még kevésbé akar valaki hamis vádaskodóként híres lenni.
2023. jan. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De ne mondjuk már azt, hogy soha nem látott még senki olyat, főleg a metoo óta, hogy valaki felkapott lesz, erre hirtelen előáll egy áldozat, az érintett karrierje tönkremegy, vagy legalábbis minimum mélypontra kerül, aztán eltelik pár hónap és kiderül, hogy kamu volt az egész.

Nyilván nem a nemi erőszak áldozataként akar híres lenni valaki, hanem mint valaki, aki felszólal ezellen. Az meg úgy elég könnyű, hogy egy híresség nevét használva posztol egyet a Twitterre. Aztán még beáll mellé pár másik emberke, aki úgy látja, hogy hmm, neki is szüksége van egy ilyen felkapottságra.

És akkor még az olyan esetekről nem is beszéltünk, ahol személyes bosszú van a háttérben.

Szerintem a photoshop korában elég merész pár fotónak hinni, pláne, hogy abból egy csomó csak screenshot. Csak erre hate hullámot indítani nonszensz. Ha lenne mellette egy olyan hivatalos ítélet, hogy ez igaz, akkor értem, de akkor meg mindegy, mert akkor meg go a böribe

Komolyan, mi van azzal az elvvel, hogy mindenki ártatlan, amíg be nem bizonyosodik a bűnössége..?

2023. jan. 21. 10:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem 2 nap a nyomozás, ítélethozatal. Pár hónap és kiderül.
2023. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pont ezért mondom, hogy nem kellene utálkozni, amíg nem ment le a nyomozás, nincs ítélet. Pár hónap alatt halál lazán tönkre lehet vágni valaki karrierjét, ami lássuk be, elég erős dolog, pláne, ha kiderül, hogy az egész egy nagy kamu volt.

Egyáltalán elkezdődött már bármiféle nyomozás?

2023. jan. 21. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!