Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megutálnátok egy filmet, ha...

Megutálnátok egy filmet, ha egy általatok utált ember szereti?

Figyelt kérdés
Ha van egy film amit nagyon szerettek (vagy akár sorozat), és az egyik kedvencetek, akkor megutálnátok azért, mert általatok utált embereknek is az a kedvence? Vagy hülyeség mások miatt megutálni valamit amit szeretek?

2021. máj. 22. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2021. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2021. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen hülyeség
2021. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Megutáljam Channing Tatumot mert az ellenségem is odavan érte?! Na ugye... kizárt
2021. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De utána, ha újra megnézitek azt a filmet/sorozatot vagy néztek valami videót/képet az általatok kedvelt hírességről, akkor utána nem az jut már eszetekbe róla, hogy az ellenségetek is szereti meg ő is nézi? Ettől eltudtok vonatkoztatni?


Mert ha mondjuk egy nem szimpi ember szintén nézi az én kedvenc sorozatomat, akkor én sajnos nem tudok elvonatkoztatni ettől, és miután megtudom ezt, utána már mindig amikor nézem a sorozatot az jut eszembe, hogy xy is nézi, akit nagyon nem bírok. És így elveszik egy kicsit az élmény. :/

2021. máj. 22. 13:16
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
1 vagyok. Nekem volt példa az ellenkezőjére, amit Te mondasz. Egy számomra ellenszenves ember szimpatikusabb lett azáltal, hogy ő sem kedvel egy általam nem kedvelt politikust. Ehhez mit szólsz?
2021. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy egy általam nem kedvelt filmet kedvel egy általam nem kedvelt személy, így mondjuk még jobban utalom a filmet. :D meg zene van olyan ami amúgy nem lenne rossz, de a párom exe jut róla eszembe.
2021. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6, igen, nálam is előfordult már ilyen, hogy valaki azért lett szimpatikusabb, mert utált egy adott embert, akit én is. De az meg idegesített mindig, ha valaki akit nem bírok szereti azt amit én. Szóval ez csak a fordítottjával működik, viszont ha az ellenségem ugyanazt szereti amit én az eléggé idegesít.
2021. máj. 22. 13:37
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, hány éves vagy Kérdező, de mindenkinek joga van azt szeretni, amit akar. Ha ugyanazt a nőt fogja szeretni az, akit Te utálsz, a nőt utálod meg érte vagy azt a pasit, utálod meg jobban, aki Te utálsz, de szereti az általad szeretett hölgyet? XD
2021. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és persze joga van mindenkinek szeretni azt amit akar. Csak idegesít, hogy ha van valami sorozat vagy film amiért rajongok, és azt hiszem, hogy azt egyik általam nem kedvelt ember sem szereti, aztán meg kiderül, hogy ők is szeretik, akkor az nagyon tud idegesíteni. És nem a filmet vagy sorozatot kéne megutálnom ezért, nem is utálom meg, az túlzás, de már nem tudok úgy hozzáállni mint előtte, akkora rajongással. Pedig a film/sorozat/híresség nem tehet róla, hogy más is nézi vagy rajong érte, szóval nem azt kéne megutálnom, meg elkéne vonatkoztatnom attól, hogy kik szeretik még rajtam kívűl, de nehezen tudok nem foglalkozni ezzel.
2021. máj. 22. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!