Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is a kedvenc filmje a...

Másnak is a kedvenc filmje a tremors- ahová lépek szörny terem című klasszikus?

Figyelt kérdés

Férjem szerint én vagyok az egyetlen....

Trollok kimeljenek, köszi ☺️



2023. jan. 27. 20:55
 1/9 anonim válasza:
13%
a szőke kiscsajt benne meghúznám, de ennyi. a film egy duplanulla.
2023. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra a kislányra gondolsz aki nagyjából 8 éves a filmben?
2023. jan. 27. 21:05
 3/9 Seracco ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc filmem.
2023. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom,hogy a kedvencem de szerintem nem rossz film.
2023. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjurad téved! :)

Egyszerűen imádom ezt a filmet! Még gyerekkoromban láttam először és akkor eléggé ijesztőnek tűnt. Aztán a 2000-es évek közepén egy rövid ideig kapható volt a Media Marktban, de voltam akkora hülye, hogy nem vettem meg, azóta pedig már ki is vonták a forgalomból. Kb. 10 éve láttam valamelyik csatornán újra és azonnal előjöttek a gyerekkori emlékek. Arra viszont nem emlékeztem, hogy Kevin Bacon játszotta a főszerepet, mert akkor még kezdő színész volt. Azóta legalább 5x láttam már és mindig megnézem, ha valahol adják, mert megunhatatlan. Az a jellegzetes 90-es évekbeli hangulat, a poros sivatagi kisváros és a karakterek mind-mind kiváló feelinget nyújtanak. Sajnos, Fred Ward tavaly meghalt, pedig ő is nagyon jó fej volt. Alapjában egy amolyan B-kategóriás, alacsony költségvetésű film, mai szemmel nézve pedig még inkább idejétmúltnak tűnik, de épp az a jó benne. Ami a folytatást illeti: a második részt még megnéztem, a harmadikat a felénél abbahagytam. Ne szépítsük: ezek bűnrosszra sikeredtek. ...de az első rész örök klasszikus és az ia marad! :)

2023. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csaj (nem a 8 éves) tényleg elég dögös, meg jó párost alkotnak Kevin Baconnal. Szerintem is nagyon jó, de nekem is van kedvencebb.
2023. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Osztom a #4-es véleményét, sok filmet szeretek, és ez bár nem kifejezetten tartozik a kedvenceim közé, de abszolút nem rossz! Régi filmekkel nosztalgiázni az akkori időkről pedig egész jó választás, igazi kultfilm!
2023. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jópofa film, igazán szórakoztató.

Néha újranézem.

2023. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra átlagos, de szórakoztató, nézhető.
2023. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!