Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a sorozatbaráttal?

Mi történt a sorozatbaráttal?

Figyelt kérdés
Nem lehet megnyitni a linkeket

2023. febr. 9. 17:05
1 2
 1/12 TR75 ***** válasza:
100%
Többször kell próbálni.
2023. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ma már többször próbáltam Crome böngészővel és semmi. Fb-on Sorozatbarát Segítség csoportban is erről megy a beszélgetés.

Én mára hagytam és más online internetfilmezős oldalakról nézem a sorozatrészeimet. Ott is fent vannak.

2023. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem se akart elindulni nem jött be az adfly. Valahogy be zártam az összes hirdetést és azóta nem jön be az átvivő oldal hanem egyből ugrik a filmhez
2023. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgyhogy működik rendesen. Próbáljátok ti is bezárni őket egyesével
2023. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Most már nekem is bejött, pedig semmit se csináltam, viszont egész nap a 404 nem található oldalt dobta fel több sorozatnál is.

2023. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
A dmda sokkal jobb oldal, és még csak regit se igényel.
2023. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minél több streaming szolgáltató lép piacra szinte már majdnem minden stúdiót lefedve annál nagyobb veszélyben vannak ezek az oldalak. Nem csodálom, ha egyszer csak kilövik. Egyre több embert állítanak rá akik kifejezetten csak ezeket a tartalmakat figyelik és tiltatják.
2023. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
6 a dmda csak régen volt jó. Mára már egy vírustenyészet lett. Múltkor kíváncsiságból felnéztem az oldalra és a vírusírtóm már betölteni se engedte az oldalt egyből kilőtte.
2023. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as nekem eddig nem volt onnan vírusproblémám lekopogom. Pedig csak win defendert használok, mert alapból az is elég. Sok vírusirtó nem ad semmi pluszt csak fogja a géped.
2023. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8. Attól, hogy nem tudsz róla lehet, hogy jelenleg is van. Rengeteg teszt videót néztem különböző vírusírtók összahasonlításáról. Sokszor mikor a win defender szépen csendben elvan a többi nevesebb szoftver már rég megfogott 1 tucat nem oda való dolgot. A mai világban már nagy szükség van egy komolyabb vírusírtóra mikor a kiberbűnözés a fénykorát kezdi el élni. És nem is fogják annyira a gépet sem. ESET sem fogja egyáltalán mégis hatékonyan dolgozik.
2023. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!