Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Last of Us?

The Last of Us?

Figyelt kérdés

Hogy tetszett a sorozat eddigi részei?


Aki nem látta, annak ajánlom, nem fogja megbánni!😀



2023. febr. 14. 01:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Gagyi
2023. febr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem játszottam a játékkal soha, a sorozat eddig bejön.
2023. febr. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Még nem kezdtem el nézni, de Anna Torv-ot imádtam a Fringe-ben, ezért mindenképpen szeretném majd.
2023. febr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Imádom az apokaliptikus hangulatú sorozatokat de ez nem tud megfogni. 4 részt láttam belőle de nekem nagyon unalmas. Nem hiszem hogy tovább fogom nézni. Jobban szeretném ha több fertőzött lenne benne meg ezt a milíciás ellenállós dolgot amúgy se nagyon szeretem
2023. febr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zseniális, de nem a sorozatnak köszönhető. A játék ami igazán zseniális. Ez a történet egy feldolgozás, a játékot egészítik ki. Amúgy a játékba szereplő karakterek szinészei sokkal jobbak mint sokkal szimpatikusabbak mint ez a két színész.

De tetszik a sorozat is, főleg, hogy az HBO különösen ügyel arra, hogy a játék sztorijának feldolgozása és kiegészítése maradjon, ne pedig egy olcsó koppintás ahogy ezt más játékoknál szokott lenni.

2023. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
#5 csak az a baj, hogy a last of us nem egy zombis játék és történet. Az a walking dead. Ebbe a sztoriban a clickerek csak mellékesen vannak bent, mint ez apokalipszis okozói. Mindig is az emberek közötti dráma volt a központi rész ami miatt lövöldözni kell, és nem a lövöldözés miatt van benne dráma mint minden más zombis témájú filmben /jatekban.
2023. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hollófernyiges ***** válasza:
31%
A b*zivonal miatt szerintem kihagyom.
2023. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Megvárom ímg kijön az egész, aztán majd kritikák alapján eldöntöm hogy mi lesz, bár ha még egy ilyen woke epizód mint a harmadik akkor tuti felejtős, szórakozni akarok nem politikai maszlagot nézni.
2023. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy nem tudom miért hökken meg a meleg szál miatt, hiszen az eredeti történetben is benne van a meleg szál. A főszereplő kiscsaj leszbikus volt a játékban is.

Amúgy az HBO nem véletlenül választott egy mélyen hívő keresztény színészt erre a szerepre. Nehogy felmerüljön, hogy meleglobbit tolnak

2023. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
*mindenki
2023. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!