Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még valami jó Észak-Koreáról...

Még valami jó Észak-Koreáról szóló sorozat?

Figyelt kérdés

Pont Karácsony és Január eleje között néztem végig a 'Crash landing on you' (A szerelem siklóernyőn érkezik) című sorozatot. Kerestem valami jót Netflixen, gondoltam szétnézek a doramák között is, és rátaláltam erre, a leírása szerint Észak-Koreában játszódik, engem meg mindig is érdekelt a téma. A címe miatt mondjuk bizalmatlan voltam, de nem. Nem egy undorítóan nyálas romantikus cucc, hanem rendesen betekintést ad az ottani brutalitásba, korrupcióba, embertelenségbe, na meg a felső tízezer életébe is, szóval a négy főszereplő szerelmi története bizonyos szempontból mondhatni mellékszál. 16 részes, egy rész kb. egy-másfél óra hosszú. Fiú létemre az utolsó 2 rész komoly sírógörcsöt hozott ki belőlem, pedig nem rémlik hogy film/sorozat valaha megríkatott volna. Ha csak a két rész időtartamát nézzük összesen az is több mint három óra könnyezés, de még utána is szipogtam xdd Na valami hasonlót keresek.


Aki kíváncsi rá itt egy trailer meg a sokat sejtető intro:

- [link]

- [link]


Szóval ha valaki tud bármi (nem dokumentum)sorozatot az országgal kapcsolatban azt kérem szépen írja le:3 (A Nem-Happy endesek előnyben.)



2023. febr. 18. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Snowdrop
2023. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Dél koreai sorozatokat lehet találni de északon nincs filmgyártás. Ott a politikusok és hirbemondók a "színészek".

Észak egy teljesen zárt világ

2023. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr Stranger. Kicsit nyálas, de az északon játszódó részek érdekesek.
2023. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!