Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Disney+on kinek/hova tudnám...

Disney+on kinek/hova tudnám jelezni a sorozatok epizódjainak hiányát?

Figyelt kérdés

Magyar oldalnak próbáltam írni, tiltva vannak az üzenetek... E-mail cím nincs megadva.

Több sorozatnak hiányosan vannak fent az évadjai.

Grace Klinika 14. évada feliratosan van rajta, máshol szinkronos.

9-1-1 LA. 6 évadból csak 4 van fent.

Minek fizetem ki az összeget érte havonta ha ennyivel megnézem más reklámokkal teli oldalon? :/



2023. febr. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szinkronjogok tulajdonosa más is lehet, ha korábban más tévécsatornákon vagy platformon jelent meg egy sorozat (évadja). Amíg nem kapnak engedélyt vagy nem fejezik be a(z akár újra)szinkronizálást, addig nem lesz elérhető a kínálatban, hiába más évadokat már elérhetővé tettek.

Nem biztos, hogy amit látsz az hiba. Még akkor sem jelenti automatikusan egy sorozat teljes szinkronos felkerülését a szolgáltatóhoz, ha végig le van szinkronizálva, ha annak jogi (esetleg szerződéses, megegyezéses) akadálya van.

A pénzt pedig az elérhető tartalomért fizeted, nem azért ami nincs fent.

2023. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Profi válasz. Megelőztél. Pont így van.
2023. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olyat hol látok h szinkronizálás van e valamin? Indítottam mesét a gyerekeknek és nem magyar. Látom azt valahol? Eddig nekem nem sikerült megtalálni
2023. febr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!