Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lenne egy olyan Harry...

Milyen lenne egy olyan Harry Potter folytatás, melyben Voldemort visszatér és kiderül, hogy a túlvilágon egy istenné vált?

Figyelt kérdés
Harry Potternek meg kéne küzdenie egy varázsló-istennel.

2023. márc. 3. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy ilyen nem illene be a Harry Potter univerzumba
2023. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég gagyi.


Illetve indokolatlan, hogy Harrynek kellene megküzdenie vele. Nincs rá semmi indok, hiszen a kiválasztottsága abban rejlett, hogy Voldi lelkének egy darabja beléköltözött. De annak vége, így semmi nem köti össze őket. A bodzapálcát meg eltörte.

Szóval Harry egy középszerű varázsló, indokolatlan, hogy neki kellene megküzdnie egy ilyen fenyegetéssel. Persze Voldi bosszúéhes lehet, az tény, de nah...


Meg különben is, nézd csak meg mennyire volt jó húzás a StarWarsba Sidioust visszahozni. Indokolatlan, ráadásul fölöslegesen ragaszkodunk egy olyan karakterhez akit így csak és kizárólag lefelé húzhatunk, építeni már nem lehetne.


Szóval csak elrontaná az egészet.

2023. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Igazából nem törte el ez csak a film hülyesége a könyvben visza teszi a dumladore sirjába.


Ebből ki indulva lehet egy folytatás mert ha valaki megakarja szerezni a bodza pálcát akkor harryt le kell elöte fegyvereznie.


Ebből a felállásból indul ki a Nurmengard trilogia ami egy zseniális fanfic sorozat.

2023. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A HP-univerzumban nem láttunk isteneket, innentől kezdve nagyon fura és életszerűtlen lenne. Voldemort egy nagyon erős sötét varázsló volt, ennyi.

2. kommentelőnek: Harry viszont nem volt középszerű varázsló, a patrónusbűbáj kifejezetten nehéz varázslatnak számít, ő meg nagyon hamar megtanulta. Nagyon jó képessége volt egyből a seprűn repüléshez, 12 évesen már az Expelliarmust is úgy varázsolta, hogy nem tanulta, csak látta Piton hogyan csinálja. Tudta a non-verbális varázslást, ellenállt az Imperius átoknak, amit nem sokan mondhatnak el magukról. Az Accio varázslatot az iskola túloldaláról képes volt kivitelezni. Harry nagyon tehetséges, erős varázslók gyermeke volt, és Voldemort kapott egy próféciát, mely szerint erős fiú tudja megtörni az ő hatalmát, és a volt a véleménye, hogy Harry lesz az, ezért akarta kisgyerekként megölni - innen indul a sztori, ugye. Tehát semmiképpen nem nevezhető közönséges varázslónak, Voldermorttól függetlenül.

Viszont, Harrynek ez volt a nagy "kalandja", és ennyi év után már fura lenne visszatérni a karakteréhez.

2023. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem is tudom, szerintem már kicsit unalmas lenne ha már legyőzték és visszajönne... Az meg hogy isten lenne.. Nem is tudom biztos érdekes lenne. :) Viszont ha jönne egy olyan rész akkor szerintem Harry fiának Albusnak kéne megküzdenie. Harry már túl sokszor állt vele szembe. :) (Családi örökség :D) De amúgy a Harry Potter és az elátkozott gyermekben ( Spoiler szóval ha később vagy most akarod elolvasni akkor szerintem a comment ezt a részét ne olvasd el) a Cedric apját a gondviselő lány az ( a könyvben ez van) Voldemort és Bellarix lánya aki a Roxforti csatában született Malfoyék házában ő egy időnyerőt használva vissza ment a múltba és mielőtt az apja Voldemort eléri Harryék házát hogy megölje őket, szólni akart neki hogy ne tegye mert megfog hallni (mármint csak a teste mert van 7 horkruxa) Tehát az elátkozott gyermekben majdnem visszatért Voldemort.
2023. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!