Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Viharsarok 2014 melyik...

A Viharsarok 2014 melyik valós ügy ihlette?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a rendező úgy nyilatkozott ,hogy egy megtörttént bünűgy alapján íródott a történet de sajnos konkrétumot nem találtam.

2023. márc. 5. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sincs konkrétum: valószínűleg csak kamu, mint az "igaz történet alapján" duma az esetek kilencven százalékában. Ettől még dicsérik hogy jó film.
2023. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általában az "igaz történet alapján" szövegeknél az "alapján" van a hangsúly, én legalább is így tapasztaltam, szóval csak mint egy ihletés. Na mindegy lehet ezesetben nem volt konkrét eset csak nem tudom miért hazudná ezt. Ha van egy története miért mondaná ,hogy máshonnat jött az ötlet, föleg Magyarországon azzal reklámozni ,hogy volt egy meleg trió és gyilkosság lett a vége nem hiszem ,hogy bölcs döntés. A többségben csak lenne szimpátia az áldozattal szemben de még mindig rengeteg aki lenézi és/vagy utálja a melegeket. Na mindegy bármi lehet.
2023. márc. 10. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!