Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bűbájos boszorkákban melyik...

Bűbájos boszorkákban melyik évad tetszett nektek legjobban?Miért?

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elso...nekem azok a reszek jobban bejottek amikben mindig mas demonokkal harcoltak.

Amikor mar olyan reszek voltak,hogy a forrast kerestek,az pl mar nem tetszett

2023. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

3. évad, mert abban volt legjobban kidolgozva a sztori és a karakterek is akkor voltak talán a csúcspontjukon.


Utána már lejtmenet az egész, mert azt kell minden részben hallgatni, hogy Phoebe nem ér rá, mert dolgoznia vagy randiznia kell vagy Piper házisárkánykodik Leo vagy a gyerekei miatt. :(

Ja meg Paige nem tudja eldönteni, hogy akkor most szereti a mágiat vagy sem.

És ez megy négy és fél évadon keresztül.


A 4. évad kb. a 13. részig még jó (3. évad szintű), aztán Phoebe megkapja a tanácsadó rovatos állást és Piper gyereket akar és Paige nem tudja eldönteni, hogy akkor most szereti a mágiát vagy sem. Na onnan kb. nézhetetlen az egész (+amit Cole karakterével művelnek a 4. évad második felében és az 5. évadban szintén megbocsátathatlan).

2023. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele, de azért van egy-két jó rész azokban is
2023. márc. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!