Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet. Van...

Keresek egy filmet. Van fogalmatok róla mi ez?

Figyelt kérdés

Sokat nem tudok a filmről sajnos. Gyerekként láttam utoljára


Arra emlékszem, hogy a legelején egy kisgyerek egy nagy búzaföldön van és elkezdi kergetni őt fekete lovon egy boszorkány (úgy rémlik boszorka). Aztán utána megmérgezi a gyerek szüleit almával és ez a gyerek találkozik vagy talán megmenti egy harcos. Aki elviszi őt egy varázslóhoz (aki úgy néz ki mint Gandalf vagy Albus Dumbledor). Ezen kívül még arra emlékszem hogy valami szörnyek támadják meg őket és hogy csigát esznek.


Körülbelül szerintem olyan 1995-2000 körüli lehet a film.


Szóval ennyit tudok róla, őszintén nem tudom, hogy így valaki felismeri e. Előre is köszönöm a válaszokat.


2023. márc. 16. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Az idők őrzője (The Keeper of Time, 2004).

https://www.youtube.com/watch?v=sn8I8yUZXOM


Google: wizard|sorcerer|mage+movie|film+fantasy+apple+poison|poisoned|poisoning -"deep water" -short -"mirror mirror"

2023. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!