Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ebbe szerintetek beleegyezett...

Ebbe szerintetek beleegyezett a Netflix?

Figyelt kérdés

Van egy IPTV szolgáltató. Huntv.net

Kicsit drága a havi díj, de szerintem megéri. (Van 48 óra triál)

Van vagy 210+ csatorna, szerintem a létező összes magyar tv csatorna, aztán még rengeteg saját tv adás amiben 24/7 mennek filmek, sorozatok.

Van a Netflix csatorna, amin csak Netflix sorozatokat, filmeket adnak. Ahogy keresgéltem műsorújságot a neten, látom ilyen csatorna nincsen is, ez is saját. Felhasználhatják a netflix logóját, és a műsorait? Asszem ez plágium vagy mi. Én se örülnék neki ha a tartalmaimat amit rengeteg pénzből leforgatok, leadnák a tvben úgyhogy 0 részesedést kapok, asszem ez is az oka, hogy pl egy Squid Gamet, Wednesdayt nem is adnak le pl az RTL-en.

Jó meg minden ez az iptv, de kicsit fura, hogy 20 ezer a havidíj, ők meg egy HBO, Netflix előfizetés havi árából üzemeltetik ezt a szolgáltatást.

De aki külföldön szeretne nézni tvt és van minden hónapban felesleges 20 rongya annak jó lehet😅ez esetleg úgy érné meg egy embernek ha 3an össze állnak és 3an fizetik ezt😅


2023. márc. 28. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé erre a sztorira hasonlít:

[link]

Minden ilyen rendszer halála, hogy amikor túl nagyra nő és túl sokan tudnak róla, akkor már a hatóságok is felfigyelnek rá.

2023. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A HunTV árával kapcsolatban erős túlzásokat írsz! Ugyanis havonta 13 euróba kerül az egy eszközös csomag, ami kb 5000 forint. A 3 eszközös csomag pedig 20 euróba, ami a 8000 forintot közelíti meg. Egy hónapra én is előfizettem, kipróbálás céljából, szép volt, jó volt, de végül nem folytattam, hanem szolgáltatót váltottam, és átmentem a NovaHD-hez, akik szintén egy nagyon jó IPTV szolgáltató, és a csomagjuk csak 3000 forint havonta, rengeteg 24/7-es csatornával, tv csatornákkal, és videótárral. Ez nem reklám, hanem csak azt akarom mondani, hogy vannak olcsóbb megoldások is, csak a NovaHD nem nagyon hirdeti magukat. Így tehát nekem tőlük van IPTV-m.


Amúgy nem, sem a Netflix, sem a többi streaming szolgáltató nem egyezett ebbe bele. Az ilyen IPTV szolgáltatók "Saját" tartalmai konkrétan lopott cuccok, nincs semmilyen Netflix előfizetésről szó, meg HBO előfizetésről szó, egyszerűen csak felmennek valamelyik Magyar torrent oldalra, letöltik onnan, amit akarnak, fel a szerverre, és azt közvetítik nekünk. Ezt onnan tudom, hogy nagyon sok releaser csapat felcímkézi a saját nevével a hangsávot, vagy a videósávot a feltöltött anyag esetében, és az egyik NovaHD-s videóban visszaköszönt a "Baker" releaser név, amely a torrent oldalakon található meg, vagy még a videók címei is gyakran megegyeznek a torrentes formátummal. Mondjuk "Madagaszkar.pingvinjei.valamilenev.webrip.x264.hun-valaki). A 24/7-es csatornákkal is ugyan ez a helyzet, összeszedik torrentről a streamelnivalót, beállítják a szervert, és aztán had szóljon. Így tehát ebből a szempontból nincs nagy szükség erre, ha van NCore-od, meg egy jóféle HDD-d, mert az ilyen IPTV szolgáltatóknak is onnan van a cucc, viszont ha tv-t szeretnél nézni, pláne ha külföldön élsz, akkor tud jól jönni egy ilyen. De mondom, majd csekkold a nova facebookját, ha nem akarsz ennyit fizetni érte, vagy ha szükséged lenne rá.

2023. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 igen, sajnos. Utoljára mikor az ár listát néztem akkor nem ennyi volt. Lejjebb mentek az árak.
2023. márc. 28. 09:22
 4/10 A kérdező kommentje:
És honnan szerzik ezeket a jó minőségű FHD .m3u-kat? Tv2, rtl, izaura elérhető ingyenesen az Onlinestreamen, és még sok-sok csatorna de azok leginkább helyi kábeltv csatornák, vannak ilyen filmes csatornák de azok nem FHD-k, és mindig akadoznak. Műholdas tvt közvetítenek?
2023. márc. 28. 09:26
 5/10 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdéstől eltérő, de hogyan működik ez a HunTv?

Mi szükséges hozzá, hogy elő tudjak fizetni rá?

Egy Samsung Smart tv-m van. Továbbá mi kell még hozzá? És honnan tudom azokat beszerezni?

2023. ápr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne fizess elő egy illegális megosztóra, mert ha lekapcsolják őket, oda a pénzed. Meg úgy eleve ne támogass gazdasági és egyéb bűncselekményeket.
2023. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

Külföldi országokban sajnos csak ez marad. Külföldről nem lehet előfizetni sem a Telekomra, sem a MinDigTV-re, sem az Ittott.tv-re (Bár nekik van valami EU-s csomagjuk elvileg, de ők is nevetségesen sok pénzt kérnek el 88 csatornáért), sem a Yettelre, íígy tehát a külföldi magyarokat konkrétan kalózkodásra kényszerítik a Magyar szolgáltatók, mert b.sznak szolgáltatást nyújtani nekik.

De az viszont igaz, hogy ha egy adott kalózTV-t lekapcsolnak, akkor oda a pénzed, ezért is nem szabad egy éves előfizetést választani, hanem csak inkább havonta, mert ha leáll, akkor csak a havidíjat bukod, és nem az egész évit, mert hogy úgy lelépnek a pénzeddel, mint ha soha nem léteztek volna.


Ahhoz, hogy nézni tudd a HunTV-t, a tv-dre szükséges telepítened egy IPTV alkalmazást, nem tudom, hogy Samsung TV-kre milyen a választék, nem olyat használok. Ezen kívül szükséged lesz az egyedi lejátszólista linkedre, amelyet a regisztrált HunTV-s profilodban tudsz megszerezni, de regisztrációkor kiküldik emailben is. A HunTV-nél kapsz 48 órás tesztidőszakot, hogy meg tudd nézni, hogy meg vagy-e elégedve vele. Ha igen, akkor csak egy bankkártyára van szükség, amivel fizetni tudsz, sima kártyás vásárlás az egész, kártyaszám, lejárati dátum, biztonsági kód, kártyán lévő név, és feltételek elfogadása, és mehet.

2023. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen szolgáltatás külföldi csatornákkal is? Több olasz csatorna érdekelne, ami nálunk nem elérhető.
2023. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!