Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kiszámítható (és ezért...

Egy kiszámítható (és ezért unalmas) filmet végig szoktál nézni?

Figyelt kérdés

Ha pl egy ismerős, barát ajánl valamit ami neki tetszett. De te az első 10 perc alatt átlátod, hogy milyen konfliktusok stb fognak feltűnni akkor is végigülöd?


Sajnos sokszor olyan szájbarágósan vázolják fel a konfliktusokat, hogy az első 20%-ból nagyjából meg is van a teljes film sztorija. A többi már unalmas.



2023. márc. 25. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van más indokom rá, mint csak a sztori, akkor igen.
2023. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szinte mindent végignézek, még sorozatokat is, annak ellenére, hogy valami kiszámítható vagy unalmas vagy csak szimplán nem tetszik. Semmit sem szeretek félbehagyni. Kíváncsi is vagyok és így kapok meg az egész képet.


Ráadásul volt már egy film, ami egész végig nem tetszett és a végén volt egy olyan csavar, hogy leesett az állam. Lehet pont azért, mert végig untam és totál kikapcsolt az agyam és nem is figyeltem úgy oda, hogy számítsak rá, de egyértelműen egy magasabb szintre emelte a csavar a végén. Ergo nem éreztem feleslegesnek, hogy végignéztem. Persze az előtte lévő ~1,5 órát nem teszi semmissé, de megérte. :)

2023. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Pl hogy mennyire vagyok fáradt, vagy van e valami ami érdekel a filmben. Van, hogy a sztorihoz már az első 15 percben elvesztem az érdeklődésem, de végignézem, mert pl tetszik benne a nő, vagy a táj, vagy a díszletek.

Sok történelmi filmet csak a benne lévő cuccok miatt néztem, a páncélok, fegyverek tetszettek, a történetre oda se figyeltem.

2023. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak sorozatokat szoktam nézni, filmet nem.

A sorozatot simán abbahagyom, ha 3 rész alatt kb nem nyeri el a tetszésem, és keresek másikat.

2023. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Siannodel13 ***** válasza:
Ha elkezdek egy filmet, én is szeretem befejezni. De ha már az elején nagyon unalmas és nincs más indokom megnézni + mondjuk fáradt vagyok, inkább abbahagyom és keresek egy másikat.
2023. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam előre gondolni hogy mi fog történni, mert úgy unalmas a film, én bele szeretem élni magam
2023. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem nézek ajánlásra filmet. Meg filmet se nagyon szoktam, inkább sorozat vagy elolvasom a könyvet. De ha egy film nem tetszik az első 10-15 perc alatt simán kikapcsolom.
2023. márc. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy otthagytam mert nem volt hozzá idegzetem, de általában azért “végigszenvedem” ha már elkezdem
2023. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, a Titanicot is végignéztem attól még, hogy tudtam, hogy a hajó el fog süllyedni.

Nem az tesz jóvá vagy rosszá egy filmet, hogy mennyire kiszámítható. Persze vannak idegesítően kiszámítható filmek, amik egyértelmű, hogy úgyis összejönnek a végén, csak még húzzák egy kicsit az időt. De egyáltalán nem ez a fő szempontom.

2023. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!