Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdeném a Jóbarátok c....

Elkezdeném a Jóbarátok c. Sorozatot.Még sose láttam, de annyian dícsérik. Szerintetek milyen a sorozat?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én azt mondom nézz meg 4-5 részt, abból kiderül, hogy a te világod-e a sorozat. Ígyis rövidek a részek. :)
2023. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TR75 ***** válasza:
13%
Szerintem nem jól öregedett.
2023. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Legjobb sitcom
2023. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem anno meg most is. Olyan sorozat amit bármikor meg lehet nézni. Vannak benne poénok ami most már nem menne el de a legtöbb olyan amin ma már csak az sértődik meg aki meg akar. Egyébként egy lightos vicces sorozat jó hangulattal
2023. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Picit túlértékelt, de kedvelhető sorozat. Mondjuk ha eddig semmit nem láttál belőle, lehet, hogy mai szemmel avítt lesz.

Én sosem néztem direkte, de mivel korábban volt, hogy 3 (ha nem több) tv csatorna is adta egyszerre, jó sok részt láttam belőle, majdhogynem mindet...

Ami szerintem igazán érdekessé teszi, hogy rengeteg hollywoodi híresség vállalt cameo szerepet a sorozatban, pl. Bruce Willis, Alec Baldwin, Brad Pitt... - és ezek mind nagyon sültek el.

A magyar verzióval az a baj, hogy rettenetes a fordítása, rengeteg poén elveszett, mert a "fordító" nem értette, teljesen félreértette. Pedig a szinkronhangok nagyon jók.

Hogy a legjobb szitkom lenne? Ízlések és pofonok.

Nálam a Két pasi meg egy kicsi, illetve a Balfékek a top.

2023. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
*nagyon jól
2023. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Láttam belőle néhány részt a tévében...Hát nekem vagyok oda érte különösebben.
2023. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Legjobb!

Bár mivel ilyen régi lehet már nem fog tetszeni

2023. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabbaknak állítólag már nem olyan szórakoztató. Lehet, hogy az idősebbeknek sem, csak mi a nosztalgia miatt szeretjük újranézni. Tégy egy próbát.
2023. márc. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be annyira mint amennyire dícsérték, de ízlések és pofonok, szerintem kezdd el, és majd úgyis meg fogod látni hogy tetszik e vagy sem.
2023. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!