Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Transformers filmben jó...

Az új Transformers filmben jó lesz a magyar szinkron szerinted?

Figyelt kérdés

2018-as Űrdongóban is annyira gagyik voltak a magyar szinkron hangok... Nem voltak eléggé komoly/durva és robotosak a hangok stb. kár hogy nem tudok angolul

Őszintén, én félek... kételkedem abban hogy jó lesz, de legalább reményekedni lehet :/



2023. márc. 30. 18:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az Űrdongónál valóban volt pár érthetetlen döntés, például hogy a fiatal, rámenős főhősnek egy 60 éves vénember hangot adtak és két szerepre nem szakmabeli színészeket, hanem YouTube celebeket kértek fel. Mondjuk szerintem VR Pisti egész jól játszotta a szerepét, de az ő hangján is sokat torzítottak.

A Transformers-nél szinte alapszabály, hogy a magyar szinkron szinte sosem jó. Némelyik Transformers rajzfilm szinkronja vérlázítóan pocsék. Nincsenek jól megválogatva a hangok, nincs meg a beleélés, és a szövegfordítás általában borzalmas, mert a fordítók kicsit sem értenek a Transformers-hez.

Az új film a 90-es évek fiatal amerikai kultúrájáról szól, biztos tele lesz amerikai szlengszavakkal, és sok olyan robot szerepel benne, akiknek korábban nem volt rendes magyar nevük. Úgyhogy én nem csak a szereposztástól félek, hanem attól is, hogy hogyan fogják lefordítani a szövegeket.

2023. ápr. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyar szinkron már biztos nem lesz az igazi, mert Optimusz magyarhangja, Szélyes Imre ma halt meg. Hatalmas veszteség. Sajnálom őt és a rajongókat is, akik újból hallani szerették volna.
2023. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mi?! Ne... most még rosszabb :(

Nyugodjon békében


Április 27 én lesz a második előzetes..

2023. ápr. 25. 21:44
 4/22 A kérdező kommentje:

De vajon nincs már véletlenül le szinkronázlva magyar nyelvre? Mert akkor van még rá esély hogy Szelyes Imre Optimus magyar hangja

Vagy csak most fogják még szinkronizálni?

2023. ápr. 27. 12:54
 5/22 anonim ***** válasza:

Nézd meg angolul magyar felirattal.

Egyébként nyugodjon békében!

2023. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Vagy csak most fogják még szinkronizálni?"


Sokszor 1-2 héttel a film kiadása előtt készül el csak a szinkron. Most még a film eredeti változata sincs kész, így a szinkron sincs. A rendező ma osztott meg egy videót Optimusz eredeti hangjával, Peter Cullen-nel, aki nemrég vette fel az utolsó filmszövegét. A magyarváltozat csak ezután készül el.

Az új előzetes már megjelent magyarul, hallható benne Optimusz új hangja. Nehéz lesz megszokni.

2023. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Optimus Primal és Airazor hangja szerintem elég jó a mostani trailer alapján.


Optimus nyilván nem lesz az igazi. De remélem legalább 2024-es animációs film után átvesszük magyarul a Prime "titlet".


Noah és Mirage k.rvára idegesítő.

Hogy a frnacba nem találunk kompetens szinkronszínészeket?

2023. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az előzetes alapján szerintem az összes nagyon rossz, talán még Mirage és Airazor hangját meg lehet szokni
2023. máj. 4. 18:20
 9/22 anonim ***** válasza:

#8

Engem Mirage "Azt hittem spanok vagyunk" résznél ez a full retard gloating Bturbó hang jut eszembe.


Nagyon harsány, de ha megnézed az eredeti trailert, akkor azzal még messze nem lehet összehasonlítani.

2023. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Meg mi az, hogy "Mekkora ez a fószer?" ?

Amikor egy istenről beszélnek.


Az elmúlt 10 évben kicsit sem változozz a magyar szinkron.

2023. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!