Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Shrek 2-ben az alku...

Mi a Shrek 2-ben az alku Harold király és a Jótündér között?

Figyelt kérdés

Most néztem sok év után újra a Shrek második részét és a Jótündér elvárja benne, hogy Harold teljesítse az alku rá eső részét és Fiona házasodjon össze Szőke Herceggel.

De mi az alku másik része? Mit kapott Harold a Jótündértől?


2023. ápr. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra gondolsz, amikor azt mondja, hogy: “segítettem neked abban, hogy boldogan élj amíg meg nem halsz és ezt ugyanilyen könnyedén vissza is csinálhatom”


Szerintem ez az emberek fantáziájára van bízva, mert nincs kimondva konkrétan, de az én értelmezésemben Harold eredetileg egy béka, akit a jótündér átváltoztatott valamikor régen emberré, hogy össze tudjon jönni Liliannel és az volt az alku, hogy cserébe a jótündér fiával össze kell hoznia Fiónát, hogy úgymond hatalmat szerezhessen, meg ezáltal gondolom a jótündérnek is nagyobb hatalma lesz vagy könnyebb lesz hozzájutnia, de mivel ez nem történt meg, így a jótündér azzal fenyegeti, hogy vissza változtathatja békává, amit a végén meg is tesz.

2023. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy látom, ahogy az első válaszoló.
2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# így belegondolva teljesen igazad van, a végén amikor Harold már béka, azt mondja, hogy "soha nem szerettem volna, hogy így lássatok".
2023. ápr. 3. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen arról én is hallottam hogy Harold béka volt eredetileg
2023. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!