Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg sorozat készül a...

Tényleg sorozat készül a Harry Potterből? Ti mit szól(ná)tok hozzá?

Figyelt kérdés
Szerintem ráférne a történetre egy új nézőpont. A cselekményekben könyvhűbb. Borzalmasan elrontották a legtöbb filmet.

2023. ápr. 9. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Amikor még a filmek sem voltak meg, akkor reménykedtem, hogy egyszer sorozatot csinálnak majd a könyvekből, mert egy filmben nem lehet olyan részletesen bemutatni mindent. Ez be is bizonyosodott, ahogy kezdtek kijönni a filmek, de végül megbarátkoztam velük. Most már nagyon furcsa lenne újra látni a sztorit sorozat formában, más szereplőkkel. Ettől függetlenül, mindenképpen meg fogom nézni, ha kijön, mert nagy HP rajongó vagyok, és persze kíváncsi vagyok rá, de tartok is tőle, hogy az elmúlt 25 év alatt annyit változott a világ, hogy tényleg nagyon bele fognak nyúlni a történetbe, és majd nagyon modernné fogják tenni. Attól félek, hogy a sorozat meg majd azért nem lesz könyvhű, mert a mai fiatalság igényeihez szabják majd, nem pedig a könyvekhez. :/
2023. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Valamit pletykálnak róla, bár annyira nem izgat, még a Legendás állatok is kimaradt, a nyolc alap filmet láttam de kb ennyi.
2023. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Én örülök neki lehet ez a sorozat majd felér a könyvekhez mert a filmek nagyon gyatrák voltak.
2023. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel
febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!