Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az új Harry...

Mit gondoltok az új Harry Potter sorozatról?

Figyelt kérdés

Nekem amúgy sem nagyon tetszik az ötlet (nem igaz, annyi mást lehetne még a wizarding world-ből csinálni) de, hogy a joy lehozta, hogy Dumbledore fekete lesz az nálam kiverte a biztosítékot. Nem vagyok rasszista de ez borzasztó! J.K Rowling nem így írta meg.

Teljesen kiakadtam. Ti? Mit gondoltok erről?



2023. ápr. 14. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Beteg ez a világ, nem kicsit. Azért képesek újra forgatni egy egész sikersorozatot csak hogy bele lehessen rakni egy fontos karaktert feketeként. Agyam elszáll. Nem baj, ott lesz az eredeti ezek után is. Ahogy ott az eredeti három Gyűrűk ura is például, amit még nem csesztek el az idióta SJW-vel.
2023. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
NEM AZÉRT
2023. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11 egyetértek.
2023. ápr. 15. 09:06
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha találnak egy megfelelő színészt arra, hogy egy jó forgatókönyv és rendezés segítségével átadja Dumbledore karakterét (jobban, mint Michael Gambon), és történetesen fekete, hát legyen úgy. Nem hiszem, hogy a karakter személyiségét ez bármiben befolyásolná.

Amúgy azt sem hiszem, hogy a joy.hu-t valid forrásnak kéne tekinteni.


Ami pedig a bőrszínen való fennakadást illeti: 2023-ban TÉNYLEG képtelenek odáig eljutni FELNŐTT emberek, hogy ezen kattogjanak? Egy gyereket pl. fogadok, hogy pont nem érdekel, bezzeg a harmincas korosztály ezen vakarózik. Egy könyv adaptációjánál az a legkevesebb, ha a kinézet más, egy csomó minden sokkal fontosabb, a forgatókönyv, a rendezés, a színészi játék,a díszlet, a zene. Ebből egyébként a Harry Potter filmek elég keveset tudtak könyvhöz hűen teljesíteni, de az persze senkinek nem fontos, mert köt a nosztalgia.

2023. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

2 "Nem rémlik, hogy Dumbledore bőrszínét taglalta volna valaha is."


Rögtön az első könyv legelső fejezetében leírja, hogy Dumbledore-nak kék szeme volt! Te hány kék szemű négert láttál már életedben?

2023. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15 Harry szeme színe is zöld a könyv szerint - olyan, mint az anyjáé, ez többször előkerül. A filmben Daniel Radcliffe szeme inkább kék. Elvileg egy ideig próbált viselni zöld kontaktlencsét, csak érzékeny volt rá a szeme.


[link]


De abban igazat adok, hogy én is nehezen képzelem el mondjuk Morgan Freemant Dumbledoreként. Annak ellenére, hogy remek színész.

2023. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16- ő még nem is lenne rossz választás :D Én Samuel L. Jacksont akarom
2023. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Az új változatban feketék lesznek a házimanók és a mardekárosok a sárvérűek helyett a transzikat fogják utálni.
2023. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek fekák a házimanók, mert azok rabszolgák
2023. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
És azzal nincs gond hogy a varázslóvilágban rabszolgatartás van? :D a diverzitás fontosabb
2023. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!