Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valószínűleg mennyire fogja a...

Valószínűleg mennyire fogja a készülő Harry Potter sorozat elspoilerezni önmagát, lesznek benne olyan Harry szemszögén kívül eső jelenetek amiket amúgy nem is láthattunk volna igazából, Dumbledore és Piton Voldemort elleni tervei vagy bármi más?

Figyelt kérdés

Mármint könyvhűbb részletesebb verzió lesz csak Harry kalandjairól?

Vagy azoknak is szólni fog, azoknak is lesz benne extra tartalom, akik egyszer már megismerték a történetet a könyvekből és a film sorozatból?



2023. ápr. 19. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Én örültem volna egy folytatásnak.


Az új film biztos nem fogja visszaadni a regi hangulatát.


Az új szereplők sem lesznek valami szépek.

2023. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
A nyilatkozatok alapján hűek akarnak maradni a könyvekhez. Szóval remélhetőleg nem találnak ki felesleges új töltelék szálakat, hanem tényleg a már megírt sztori részletesebb kidolgozását kapjuk majd.
2023. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Mivel sorozat lesz,könyvenként 1 évad sztem könyvhűbb lesz.

Csak elbasszák az Lmbq-s szarokkal

2023. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg úgy néz ki, hogy 7 könyvből terveznek 10 évadot, meg akarja "fejni" a stúdió ezt a történetet is!


[link]

2023. szept. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!