Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Vágyak/valós...

Mi a véleményed a Vágyak/valóság c. sorozatról?

Figyelt kérdés

Összességében is a sorozatról, de főleg a végkifejletről érdekelne vélemény, kinek hogy tetszett. :)

Aki még nem látta volna, esetleg spoiler lehet alul :D



2021. jún. 30. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, de tervben van. Érdemes megnézni? :)
2021. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon-nagyon tetszett. :) De őszintén, a legvége nem. Ott hagyott bennem egy keserű érzést. De egyébként én ledaráltam egy nap alatt, nem lehet abbahagyni ha belekezdesz! :)
2021. jún. 30. 21:52
 3/18 anonim válasza:
92%
Nekem is nagyon tetszett! Ahogy írtad is, a vége nem, meg azon kívül még pár jelenet. A szex jelenetek nagyon jók voltak. Én is összeakadnék szívesen Braddel :D
2021. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam, megnéztem és nekem nagyon tetszett!!

Én is összeakadnék szívesen Braddel, de Cooperrel is😳👌🏼

2021. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 örülök hogy véleményezted :) Neked bejött a vége?
2021. aug. 2. 16:09
 6/18 anonim ***** válasza:

Hmm ellentétes érzéseim voltak ezzel kapcsolatban, nem tudtam hogy Coopernek vagy Bradnek szurkoljak😬

De örülök, hogy amire vágyott azt "megszerezte".

2021. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, ne de nem láttuk... :D
2021. aug. 3. 09:24
 8/18 anonim válasza:
95%
mindenki elbagatelizálja, hogy a nő k*rva, meg örök elégedetlen, de ezeket szerintem nem olyan emberek írják, akik átéltek hasonlót, kívülről nagyon más, és szerintem a sorozat jól mutatja be, hogy mi nők igenis sokszor vergődünk két férfi között, vagy a vágy és a mély szeretet között.A végén elbaszta a csaj igen...de pont ettől lett reális a sorozat
2021. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

8-as!


A csaj tényleg kur.va volt. A vége meg sajnos tényleg reális lett. Ilyenek a nők!

2021. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as, 4-es!


És az is tetszene nektek, hogy ha Brad úgy bánna veletek, mint egy utolsó szarral? Mint ahogy a nőjével is bánt.

2021. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!