Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a Harry potter és...

Mi az a Harry potter és legendás állatok? Film? Könyv?

Figyelt kérdés
Ez két külön film, hogy jön ez egybe és egyáltalán mi ez? Egy játék, film vagy könyv? Miről szól? Van egy szabadulószoba aminek ez a témája és félek, hogy ahhoz hogy kiszabaduljak ismernem kell ezt a filmet. De azt sem tudom hol keressem.
2023. máj. 7. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A legendas allatok a harry potter elotti tortenet(azt nem tudom hany evvel,de eleg sokkal,itt Dumbledore meg fiatal)
2023. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja es nem az a cime,hogy Harry Potter es a legendas allatok.

Legendas állatok es megfigyelesuk.

2.resz-Legendás allatok es megfigyelésük-Grindelwald buntettei.

3.resz Legemdás allatok es megfigyelesük-Dumbledore titka

1

2023. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne, ha megnéznéd őket? Vagy minimum rákeresnél. Az még gyorsabb is lett volna mint ide kiírni
2023. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha a kérdést megválaszolnád nem pedig belémkötnél. Kerestem neten és nem volt egyértelmű számomra, ezért tettem fel ide a kérdéseket. Tudtommal ez az oldal arra való, hogy megkérdezzem amit nem tudok, ha téged ez zavar, akkor ne olvasgass itt, mert nem neked való ez a platform. A többieknek köszönöm a választ, úgy néz ki vannak még olyan emberek, akik tudják használni az oldalt arra.
2023. máj. 7. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem egyértelmű, rengeteg írás van róla, fent vannak sorban a filmek. Igen, erre van az oldal, de többre mész egy kereséssel
2023. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amikor beírtam googlebe, hogy Harry Potter legendás állatok és megfigyelésük, kidobott egy fiktív könyvet, Harry Potter nélkül.Teljesen összezavart.

De már megértettem. Nem a google segített rendbe tenni ezt a sok részt a fejemben.

2023. máj. 7. 22:56
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


A harry potter kronologia.

Szivesen

2023. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
legendás állatok és megfigyelésük filmet melyik oldalon tudom megnézni?
2023. máj. 8. 09:50
 9/11 A kérdező kommentje:
megvan
2023. máj. 8. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy kis piros könyv volt, amiben a hp világának állatairól volt enciklopédia szerűen infó. Aztán ezt úgy felkapták, hogy csináltak belőle 2 meh filmet.
2023. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!