Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A legújabb Galaxis őrzői...

A legújabb Galaxis őrzői előtt érdemes megnézni a Bosszúállókat?

Figyelt kérdés

Légyszi spoiler nélkül írjatok!

Még mikor kijött a Végjáték, nem volt időm megnézni, utána pedig folyamatosan tologattam. Aztán az a csodás ötletem támadt, hogy ha eddig toltam, akkor már megnézem az összes Marvel filmet kronológiai sorrendben. Na mivel van néhány film, ez szépen félbe is szakadt.

Aki látta a filmeket meg tud értelmes választ írni, elmondaná a véleményét? Hogy hagyjam a korábbi ötletet, pótoljam be csak az utolsó Bosszúállókat és utána megnézhetem a Galaxis őrzőit, vagy azért mégis érdemesebb lenne újranézni azt a néhány filmet?



2023. máj. 10. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Végjátékot mindenképp.
2023. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. máj. 11. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy maga a film (Galaxis őrzői 3) nem rossz ahogy hallottam. Lehet hallani hogy bukdácsol a kasszáknál, de ez azért van mert a Disney sikeresen elidegenítette a rajongóbázist a negyedik fázissal.
2023. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd a Bosszúállókat nézd meg a Galaxis Őrzőiből az első kettőt.
2023. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
4-es és akkor a Gamorás részt honnan fogja tudni ha nem a bossszúállókból?
2023. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!