Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A HP filmekben miért nem...

A HP filmekben miért nem maradtak az eredetinél?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a filmben Bellatrix nem a Cruciatust használta Hermionén pedig az jobban illett volna rá, ismerve Neville szüleinek történeté. Ez miért volt így. Vagy miért nem használta akkor azt is?

Szerintem jobb lett volna úgy. Szerintetek?



2023. máj. 14. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jobb volt így
Szerintem nem volt jobb így
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a filmeket is nagyon szeretem, de sajnos rengeteg mindenben eltérnek a könyvektől, ami sokszor bosszantó egy kicsit. Szerintem is jobb lenne az a jelenet az átokkal, viszont ennél vannak nagyobb eltérések is
2023. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem Joban zavart hogy harry öszetöri a bodza pácát amivel konkrétan értelmetlen lett dumladore egész halála
2023. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Meg Luna modja el neki a diadémot, ben félig fejnélküli nick
2023. máj. 14. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egész nap lehetne sorolni a különbségeket
2023. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
engem ami igazán zavart az a félvér herceg. A film mindenről szólt csak róla nem.
2023. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is zavart viszont minden könyv alapú filmben vannak változások ugyan azt nem tudják megvalósítani és a szövegen is változtatnak vagy a cselekményen hogy egyszerűbben lezárják a részt
2023. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó de lehet hallani h ez drasztikusabb de nem az a könyv ez esetben jobb. Persze vannak valtozasok de ekkorak... mint pl ugyan itt ampok nem tud labra allni a filmben tancbemutatot tudna adni.
2023. jún. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!