Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem teljesen...

Csak szerintem nem teljesen reális lezárás az, ami az Így neveld a sárkányodat 3. végén van?

Figyelt kérdés

Spoiler(bár nem annyira friss a film)


Szóval ugye elmennek a sárkányok, utána nem nagyon találkoznak emberekkel. Ez eddig oké. De Fogatlannak ott az a mű farok, amit Hablaty csinált neki. Szerintem azt azért valahogy karban kellene tartani, nem? Mármint berozsdásodhatna, eltörhetne, vagy csak elszakad, vagy bármi. Nekem kicsit szürreális, hogy az úgy rá van rakva, és működik, soha többé hozzá nem kell nyúlni, mert működik így is.


2023. máj. 26. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mese
2023. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem teljesen reális, de hát nem is az volt a cél hogy reális legyen :)
2023. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 joereal ***** válasza:
75%
Igen, ez rendkívül zavaró, tekintve, hogy amúgy az egész film teljesen reális... :)
2023. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igen, a filmek és a sorozatok világa nagyobb részt reális a saját maga logikája szerint. Most itt nem arra kell gondolni, hogy ez valóságosra hasonló-e, hanem arra, hogy a felépített fantáziavilágon belül hiteles-e. És innen nézve szerintem sem hiteles, hogy az a farok-izé nem romlik el.
2023. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
#4 az reális hogy nem romlik el, mivel mese. a kérdés inkább az hogy ki irányítja?
2023. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Attól, hogy mese, még a sztori során romlanak el dolgok. Például a sorozatban is van olyan, hogy a korábbi farok elromlik, eltörik, elég a tűzben, elhajlik a fém, stb. Az, hogy ki irányítja, az nem kérdéses. A filmben, és egy korábbi különkiadásban is kiderült, hogy Hablaty tud olyat készíteni, ami emberi irányítás nélkül is működik
2023. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 na hát ezekre a dolgokra én nem emlekeztem. :)
2023. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem végül kitalált egy olyat ami nem romlik el olyan könnyen.

Biztos elromohatott volna,mert a saját szárnya is megsérülhet.

2023. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!