Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozat az Odaát?

Jó sorozat az Odaát?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadok nekem nagyon tetszettek, aztán ahogy nyújtották a sorozatot, úgy lett egyre inkább gyengébb (szerintem).
2023. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom ahogy az #1es.
2023. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harebell ***** válasza:
100%
Az első 5 évad jó, különösen a 4-5. évadok. Utána is vannak jó pillanatai, szerintem úgy a 8-9. évadig még egész jó. Az utolsó 5 évad szvsz katasztrófa.
2023. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvenc sorozatom. Többször nézős. Vannak jobb, és gyengébb évadok, de amblokk az egész semmihez sem hasonlítható. Több sorozatot képes ötvözni, úgy értem: ugyanazt a hatást hozza egy sorozatban. Van benne például némi Vissza a jövőbe, Prison Break, Minimális Game of Thrones, vagy Braveheart, The Walking Dead, Grey's Anatomy, CSI, szóval univerzális sorozat. :D

Azt pedig neked kell eldönteni, hogy egy évad mennyire tetszik. Hogy konkrét példát hozzak, nekem a hetedik évad sokáig nem tetszett, de ott is voltak egyes részek, amik nem voltak annyira rosszak. Viszont minél többször néztem, annál inkább tudtam értékelni a benne lévő eseményeket. Az viszont tény, hogy az utolsó, a 15. évad már eléggé összecsapott szerintem, és a vége sem pontosan úgy alakult a Covid miatt, ahogy tervezték. Viszont Dean humora még a rosszabb részeket is fel tudja dobni, ÉS ha Trickster/Richard Speight Jr. rendezett egy epizódot, akkor garantált, hogy a rész érdekes, s egyben különleges lesz.

2023. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a második évaddal abba kellett volna hagyni az egészet. Nekem ez a kettő az ami abszolut favorit.


A többi már lejtmenet, az utolsó évadok meg kritikán aluli banán bőr lehúzások. Ettől függetlenül végig követtem az egész sorozatot egy jó 14 éven át (öregnek is érzem magam belegondolva hogy tiniként kezdtem nézni) . De az új Winchester sorozatba már bele sem kezdtem.

2023. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de amúgy igazuk van akik azt írják, hogy az első 5 évad nagyon jó... viszont én utána sem mondanám rossznak, mert vannak nagyon jó karakterek. Gabriel, Castiel, Crowley, Lucifer Rowena.. de egy ponton mikor már (megjelenik aki megjelenik és már ő is benne van, és már több világ van..) na ott már kezd számomra eljutni oda, hogy "NA ezt már nagyon nem kellett volna és nagyon túlzásba estek.".
2023. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadok a legjobbak, de azért később is lehet jó részeket találni. Az egyetlen nagyobb kifogásom az a szörnyek lusta dizájnja. A legtöbb szörny úgy néz ki mint egy ember és atváltozásként csak szimplán kapnak egy nagy fogakkal teli CGI szájat meg nagy karmokat.
2023. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen bajom volt a sorozattal az volt hogy minden amerikában van. Ez eleinte nem volt gond de ahogy megjelentek egyre több mítikus alak stb már idegesítő volt
2023. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-nak.

Hát igen, amikor már globális veszéllyel néztek szembe azért ott már lehetett volna egy kis helyszínváltás. Például különböző országok mítikus helyszinei, ha már a lényeiket felhasználták.

2023. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!