Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számotokra melyik a legjobb,...

Számotokra melyik a legjobb, és a legrosszabb American Horror Story évad?

Figyelt kérdés
Nekem jelenleg az 5. a kedvenc a hoteles, és ez a 11. a legrosszabb, bár nekem a 10. is gagyi volt kissé, de 11. részemről még siralmasabb lett.

2023. jún. 19. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb évad szerintem a második ("Asylum"), bár a harmadik ("Coven") és a negyedik ("Freakshow") a kedvenceim; a legrosszabb szerintem a tizenegyedik évad lett ("NYC"), aminek szerintem már az alap felütése is gyengére sikerült.
2023. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

11. évad túl szürreális lett, részről része fogalmad sincs mi történik egyáltalán benne, annyira egybemosódik a valóság és metafora. Az sokkal jobban felháborított, hogy 12 helyett már csak 10 rész, a 10 rész helyett már csak a 9/1 és 9/2 darabokban, a második finálérész már csak 30 perces és nem 42, majd 20 perc után vége is volt egy 10 perces zenei betéttel (legalább az tisztázta a sztorit és adott egy hangulatot).

De csak azért az utolsó előtti, mert a Freakshow cselekményből nekem semmi nem maradt meg.


Kb. kétféle néző van: a felnőtt, akinek az Asylum a kedvence, mert az első után még nagyobbat szólt, és a többi évad ettől lefelé épül csak; és a fiatal felnőtt akit tiniként a boszorkányos 3. évad húzott be, mert a középsuliban nagyon hype-olták a lányok.

2023. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb objektív alapon a 2. az "Asylum" és a személyes kedvencem a 6. a "Roanoke". Ez utóbbi első nézésre lehet kicsit zavaros, mikor másodjára néztem újra már tudtam, hogy ki-kicsoda és nagyon tudtam figyelni a részletekre. A Covent is kedvelem, meg az 1984-et ott is visszajött a jó öreg AHS érzés.


Nekem legrosszabb évad az ötödik a "Hotel" volt, sehogy nem akart összeállni a történet és kicsit untam is. A "Cult" évad sem tetszett igazán, bár a társadalomkritikája erős volt. Illetve a 10. évadnak a második fele. Az első paleman-pirulás nagyon bejött, igazi AHS hangulat, aztán jöttek az ufók és így...ezmegmi?

2023. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egy double feature évad volt, két különálló sztorival. Nincs közük egymáshoz. Az Asylum kihagyott ufós szála óta hiányzott egy ilyen történet.
2023. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Pontosan tudom, hogy az két különálló történet, de attól még az ufós rész nagyon nem tetszett. Remélem nem baj.

2023. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Asylum volt a kedvencem, de a Covent és a Murder House-t is szerettem (igen, tiniként láttam őket, jogos a "kritika", kettes :D). A Hotel nekem sem jött be sajnos, pedig voltak olyan elemei, amikre látatlanban azt mondtam volna, hogy tetszeni fog. Az utóbbi két évadot még nem láttam.
2023. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első két évad tetszett a legjobban (Gyilkos ház és Zártosztály) a legkevésbé a Roanoke és a Double Feature.
2023. jún. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Basszus a hármast mintha én írtam volna:D
2023. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!