Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Transformers filmről?

Figyelt kérdés

#Transformers #Fenevadak kora
2023. jún. 20. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Trans
2023. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszett.
2023. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Nekem baromira tetszett!!!

Különösen az elején, amikor először mutatták Unicront teljes valójában, azt hittem, összecsinálom magamat az izgalomtól! Annyira menő volt!!

(Persze az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy ez az első Transformers film, amit láttam a moziban, és mivel vérbeli fangirl vagyok, ez is nyilván sokat dobott az élményen. Nekem mindenesetre az Űrdongó mellett ez lett a másik kedvenc Transformers filmem.)


Ha (valamivel) hidegebb fejjel próbálok meg róla véleményt alkotni, akkor is azt kell mondjam róla, hogy nem rossz. Szerintem sokkal többet hoztak ki Unicronból, mint a Bay-filmekben. Sokkal menőbb volt, látványosabb és emlékezetesebb, ráadásul az 1986-os filmet juttatta eszembe. Nekem ez nagyon tetszett.

Az akciójelenetek számomra sokkal izgalmasabbak voltak, mint a korábbi filmekben, [INNENTŐL A SZÖVEG SPOILEREKET TARTALMAZHAT!] amikor azok a robot izék üldözték az embereket éjszaka a múzeumban, az rendesen félelmetes volt.

A végén a G. I. Joe utaláson teljesen kiégtem!


[INNENTŐL MÁR NINCSENEK SPOILEREK.]

Nekem egyedül Optimus fővezér szinkronhangjával volt bajom. Szerintem az egyszerűen borzalmas volt. Néhol annyira rossz volt, hogy tönkretette egy jelenet nézhetőségét. Isten nyugosztalja Szélyes Imrét 😭!

2023. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!