Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc robotszereplő...

Melyik a kedvenc robotszereplőtök a Transformers-ből? Örülnétek, ha készülne róluk film, mint amilyen az Űrdongó? (bővebben)

Figyelt kérdés

Írjátok le, ki a kedvencetek. Milyennek képzelitek el a filmes történetét?


Nekem Jazz a kedvencem. Ő is emberbarát, mint Űrdongó és imádja a zenét. Tényleg jó lenne, ha lenne saját filmje. Úgy képzelem el, hogy a háború elől a Földre menekül. Összebarátkozik egy gitáros lánnyal, megismerkedik a földi kultúrával, a zenével. Persze, el tudnám képzelni, ahogy kerül vicces helyzetekbe (mint amikor Űrdongó felforgatta Charlie lakását). Közben az álcák valamelyike üldözi őt.



2023. jún. 24. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A Transformers Prime-os Megatron.


Filmet róla? Talán hogy hova ment s mit csinált a Predacons Rising után.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Optimum Pride
2023. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenc szereplőm Starscream. Egyszerűen imádom őt! :D


Én úgy képzelném el a róla készült filmet, hogy az a Cybertronon játszódna a régmúltban. Arról szólna, hogyan lett Starscream a Seeker-ök légi parancsnoka, és hogy hogyan alakult a barátsága Jetfire-rel.


Starscream ekkor még egy heves természetű, naív fiatal, aki a szikráján viseli Vos és a többi Seeker sorsát. Jetfire-rel egymás szöges ellentétei, hiszen ő egy sokkal nyugodtabb, békésebb természetű robot. Jetfire egyébként lázad a kasztrendszer ellen, ugyanis repülő létére tudós szeretne lenni (Az én verziómban az altmód egy nem megváltoztatható dolog, erre épül a Cybertronon a kasztrendszer. A repülőknek minden esetben katonáknak kell lenniük.). Ezzel szemben Starscreamnek nincsen annyira baja a kasztrendszerrel, mert szeret katona lenni, és a repülés az élete. Emellett az az álma, hogy egy napon ő lehessen Vos következő légi parancsnoka, azonban ebben akad egy komoly riválisa az Aerialbotok vezére, Silverbolt személyében.


Én behoznám a történetbe Vos és Tarn városállamok konfliktusát, majd teljes pusztulását, és a közben feltörekvő álca mozgalmat. Benne lenne az is, amikor Starscream életében először találkozik Megatronnal egy gladiátor viadal után, nem is sejtve, később milyen bántalmazóvá válik majd a kapcsolatuk.


A film végére Starscream és Jetfire barátsága megromlik, előbbi ugyanis Megatront és az Álca mozgalmat támogatná, míg utóbbi Optimust és az autobotokat.


Esetleg benne lehetne még az is, hogy Jetfire kezdetben Starscream nyomására az Álca oldalra állna, ám később mégis az autobotokat választja, elhagyva korábbi barátját, aki eközben PTSD-t kap Megatron folyamatos bántalmazásától, és egyre "gonoszabbá" válik, miközben próbál egyre feljebb jutni az álcák ranglétráján.


A történet, amit itt leírtam, egy általam írt fanfiction cselekményének kivonata, amit még nem fejeztem be (és sajnos lehet, hogy nem is fogok. 😭 Kérdéses,hogy lesz-e rá elég időm.)

Maga a történet ennél jóval hosszabb, és sokkal bonyolultabb.


Ez egy szomorú történet arról, hogyan áll át valaki a sötét oldalra. 😢

2023. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg szereplőről lehetne önálló filmet forgatni, ezért remélem, hogy a most készülő Transformers One animációs filmben sikerül végre jobban bemutatni őket. Egészen felfoghatatlannak tartom, hogy 7 mozifilm után a legtöbb robot olyan kidolgozatlan, hogy a személyiségüket és életüket össze lehetne foglalni pár mondatban, vagy még annyiban sem.

A Transformerek létrejöttéről, a háború kezdetéről, Optimus és Megatron előéletéről eddig szinte semennyi nem került a filmekbe. Arról például egy szót sem ejtettek, hogy Optimus Prime egykori neve a legtöbb kontinuitásban Orion Pax. Eleinte nem hadvezér volt, hanem vagy Megatron régi barátja, akivel fokozatosan egymás ellen fordultak az elvi különbségeik miatt, vagy Megatron egyik áldozata, akit a halála után Prime-ként élesztettek újjá és így harcba szállt Megatron ellen. Más változatokban pedig egy tudós volt, aki a szabadságmozgalmakban elért eredményei miatt méltó lett a Prime címre.

Egy ilyen filmet megnéznék, ami bemutatja a főbb szereplők eredetét és a háború kezdetéhez vezető döntéseiket.

2023. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!