Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kezdhetnék el filmeket...

Hogyan kezdhetnék el filmeket gyártani?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta érdekel engem minden ami a filmekkel kapcsolatos. Videószerkeztés, felvételkészítés stb. Már egy Youtube csatornát is indítottam Űrparadicsom néven.

YouTube-on fontos hogy rendszeresen megjelenjenek videók, legalább heti 1-2 (én így tudom, hogy az algoritmus ezt szereti) ezért nem is tudok olyan nagyon minőségi tartalmat gyártani oda, mivel dolgozok és arra is nincs sok időm.

Gondolkoztam rajta, hogy el szeretnék kezdnei ilyen komoly rövid filmeket gyártani (5-10 perceseket sztorival, hangulattal, forgatőkönyvel stb. ) , amelyek nem függnének az időmtől vagy bármitől és akkor a YouTube-ot kicsit félre tenném. Ha jól sikerülnek, akkor meg a kisfilmeket is publikálnám valahova.

A kérdésem szóval az lenne hogy milyen eszközökre lesz szükségem és mikre figyeljek oda a filmkészítés folyamatában? Egyszerűen meg, hogy hogyan kezdhetnék neki? Bármilyen tanácsot nagyon köszönök! :)



2023. jún. 28. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kérdéshez érdemben nem tudok hozzászólni (nincs ilyen tapasztalatom), de a videók szuperek! :)
2023. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eszközökkel kapcsolatban olvasd el ezt a cikket: [link]

Fedezd fel, mi az ami érdekel, és ki is tudod fejezni benne önmagad.

Tanuld meg használni a rendelkezésedre álló technikát.

Gyakorolj sokat a kamera előtt, készíts rövid, egyszerű videókat.

Mutasd meg több családtagodnak, barátodnak, hallgasd meg a véleményeket, kritikákat.

2023. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában elvileg magasan a legjobban a végignézett videók arányát jutalmazza a youtube.
2023. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem a piramisos videódat, jós sok animaciót meg modellt készitettél hozzá, talán kicsit felesleges is ehhez a sokszor leragott témához, viszont ha vannak saját forgatokönyv ötleteid, lehet hogy érdemes lenne animaciós formában elkészíteni őket.
2023. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!