Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Barbie...

Mi a véleményetek a Barbie filmről?

Figyelt kérdés

Érdemes megnézni? Nálatok is mindenki full rózsaszínben megy az előadásra?


Kérem, hogy spoilermentesen nyilvánítsatok véleményt!



2023. júl. 23. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 Menőcsajszi72 ***** válasza:
75%
Szerintem szuper (:
2023. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak rózsaszín pólóm van. De mellé piros nadrágot veszek fel.
2023. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon várós. Szerintem az év filmje lesz. Felnőtt nőként mondom:)
2023. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszett.
2023. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
80%
Amikor mentem, a lányok többsége tényleg rózsaszín ruhát vett fel (én is). Nekem tetszett, főleg Ryan Gosling Kenje.
2023. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
18%
Nekünk nagyon nem tetszett. Nem egy vicces, cuki rózsaszín, hanem egy elég femináci, minden férfit inkompetensnek és húhyagyúnak beállító, unalmas és katyvaszos hulladéknak tartja a család. Amúgy rózsaszín pólóban, meg farmerszoknyában mentem.
2023. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
73%

#6

Mert nem tudjátok értelmezni, van ilyen, ezért kéne venni a fáradtságot és utána nézni, hogy miről is szólt.

2023. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
37%
7# Nem arról van szó, hogy ne tudnánk értelmezni, csak az üzenet szerintem rosszul lett átadva. Valós problémák szerepelnek a filmben, ez igaz, de ettől még elég antimaszkulinra sikerült a film, aminek szerintem alapjáraton a sztorija is elcsépelt és rossz. Sőt, az elején kívül nekem még a képivilág sem nagyon tetszett. De ez csak egy vélemény, kérlek ne akadj rajta fenn.
2023. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
30%
Az egyetlen ami tetszett benne, az a zene volt, főleg Billie Eilish új száma.#8
2023. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
78%

#8

Nem érted. Jelenleg a mai patriarchális világunkban a nők úgy vannak kezelve, mint Barbieland-ben a Ken-ek. Végülis igazad van egy ponton abból a szempontból, hogy ez felháborító és a te szavaiddal élve a mi világunk "antifeminin", de ezen valahogy az emberek nem akadnak ki, pedig kéne. A film csak megmutatja a mi világunk fordítottját, hogy jó lenne, ha ezek a dolgok végre a férfiakat is zavarnák és észrevennék, de csak úgy megy, ha ezt úgy látják, hogy magukra tudják venni, az ő bőrükön keresztül érezve a Ken-ek által. Ezen kívül nagyon sok más probléma is képviseltetve van, még csupán csak erre az egy aspektusra se lehet következtetni. Egyébként meg mégis milyen szót használsz, femináci? Jesszus... Ez azt jelenti, hogy nem érted...

2023. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!