Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Barbie...

Mi a véleményetek a Barbie filmről?

Figyelt kérdés

Érdemes megnézni? Nálatok is mindenki full rózsaszínben megy az előadásra?


Kérem, hogy spoilermentesen nyilvánítsatok véleményt!



2023. júl. 23. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim válasza:
13%
Bárki lehet bárki. Mit jelent ez a film? Mentalizmusnál kezdjük, mi a mentalista: alakvalto, kígyóistenek, sárkányok tehát reptilianok. És az ördögnek hivjak is. Mivel hogy a ördög te így képes hallani a gondolatokat és látni amit te. Meg kell nézni mentalista videókat és rafogtok jönni! És úgy tudnak kinezni mint mi...akárki.. ha visszaemlékezzel akkor ő is utazik veled..ő is ott van ahol te. Visszagondolsz valamire akkor ö is ott van! Ő =te. Visszaemlékezzel is akkor egy új világ jön létre. Van idoutazas..de pontosabban gondolatutazas! Élősködő lények.
2023. okt. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 he84 ***** válasza:
45%
Nem érdekelsz 70-es válaszoló, rinyál a te feneked,... Nem magoltam be semmit, nincs itt semmi agymosás, elmondtam példákat és érveket, csak te nem vetted figyelembe, te nézed le azokat mind elítélve, akik az egyenjogúságra törekednek,... És akkor is a feministák többsége jó, vannak még dolgok, amikben mi nők nem vagyunk egyenjogúak és kész! Azért feministák sokan velem együtt, mert tartjuk magunkat az egyenjogúsághoz, ha nem lennénk feministák, akkor azzal alárendeljük magunkat mindenféle férfi akaratának nagyrészt egyoldalúan és kihasználnának, főleg rosszabb esetben. Nem menekülök, hanem értelmetlen vita veled, nem lesz jobb és folytatva soha nem lesz vége, ezért lezártam és ne általánosíts,... De úgy néz ki, hogy sajnos ehhez nincs elég eszed, hogy értsd azt, ha valaki nem akar tovább értelmetlen vitát mással, főleg ha végtelen ciklus és ha így áll hozzá lenézően, mint ahogy te. Kész és ennyi volt részemről!
2023. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 Kroms ***** válasza:
0%

#72

"Nem érdekelsz 70-es válaszoló" - Ha nem érdekelnélek, már régen nem lennél itt.

"Nem magoltam be semmit, nincs itt semmi agymosás" - Persze, hogy nincs, csak pontosan ugyanazt a hazug mantrát ismételgeted, amit a nyugati megmondóemberek pár évtizeddel ezelőtt kitaláltak, az ellen-oldal pedig már ezerszer megcáfolt.

"elmondtam példákat és érveket" - Én meg az ellenérveket, amiket nem vagy hajlandó tudomásul venni.

"te nézed le azokat mind elítélve, akik az egyenjogúságra törekednek" - Sokszor leírtam már, hogy szó sincs már egyenjogúságról, mivel ezt az 50-es években megkaptátok.

"ha nem lennénk feministák, akkor azzal alárendeljük magunkat mindenféle férfi akaratának nagyrészt egyoldalúan és kihasználnának, főleg rosszabb esetben" - Csak akkor, ha elmebeteg férfival jössz össze, ami viszont már a saját felelősséged. Ellenkező esetben nagyon kényelmes és békés életed lesz alárendelt helyzetben.

"értelmetlen vita veled, nem lesz jobb és folytatva soha nem lesz vége, ezért lezártam" - Mondja az, aki úgy tesz, mintha nem írtam volna minden állítására értelmes ellenérvet...

2023. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 he84 ***** válasza:
60%

Nincs semmi hazug mantra, hanem az igazság és nem kaptunk meg minden jogot, ennyi. Na ott van a kutya elásva, elárultad bizony, hogy nincs teljes egyenjogúság mindenben, idézem is, hogy mire értem, ezt írtad:

"békés életed lesz alárendelt helyzetben"

Ott van az "alárendelt helyzetben" tőled, ami nagyon is egyáltalán nem egyenjogúság! És nem volt semmilyen igaz, se értelmes ellenérved. Ennyi, lezártam!

2023. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 Kroms ***** válasza:
0%

#74

Gratulálok, sikerült kiragadnod egy részt és félreértelmezned mindent. Nem arról van szó, hogy jelenleg alárendelt helyzetben vagytok, hanem arról, hogy ha abban lennétek, boldogabbak lehetnétek. Ahogy már számtalanszor leírtam, az 50-es évek óta min. annyi jogotok van, mint bármelyik férfinak, ill. egy ideje már jóval több.

2023. okt. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
30%

Ezen az elven alapozva lehet a férfiak is boldogabbak lennének, ha alárendeltek lennének. 🤔

Annyi elégedetlen férfi van mostanában, de ha alá lennének rendelve egy nőnek, biztos minden bajuk megoldódna.

2023. okt. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 Kroms ***** válasza:
10%

#76

Ez nem így működik. A férfi az alapvető adottságai által vezetői szerepre lett tervezve, a nő pedig követői szerepre. A férfiak ma pont azért szenvednek, mert a hatalom minden erejével a nőket támogatja, őket pedig a háttérbe próbálja szorítani.

2023. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon gagyi lett.
2023. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
23%
Férfigyűlölő, femináci propaganda
2023. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 he84 ***** válasza:
64%
Nem értelmeztem félre semmit és akkor sem úgy van, hogy soha egy nő sincs elnyomva, kihasználva. Akkor legyél te alárendelt és legyél úgy boldog, jesszusom,... Senki nem lenne boldogabb, ha alárendelt, akár nő az, akár férfi, ilyen ostobaságot. És nincs ilyen, hogy tervezve lettünk szerepekre, ez is egy emberi hülyeség, főleg bizonyos férfiak hülyesége, láthatóan sajnos a tied is,... Ha a jelenlegi barátom, akit már 4 éve ismerek és egyenrangúan jól megvagyunk (egyikünk se fölé, se alárendelt), ha megpróbálna engem alárendelni, akkor meggondolnám, hogy vele maradok-e tovább, attól is függ, hogy mennyire és mikben, minél nagyobb mértékben tenné és minél több dologban, annál nagyobb eséllyel elhagynám őt, ez biztos. Ám ő ilyet szerencsére nem tenne, ez csupán egy példa volt. Na de tényleg ennyi volt, semmi értelme ennek tovább, főleg nem veled!
2023. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!