Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Lost sorozatot?...

Szeretitek a Lost sorozatot? Ha nem, mi az, ami nem tetszett leginkább benne?

Figyelt kérdés

Számotokra 10/? Mennyi?


Illetve, ha van kedvetek, van egy Lost kvíz. Nektek mi lett az eredményetek?

[link]



2023. júl. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

10/10

15/7, bár nem tartom mindegyik kérdést annyira relevánsnak. Illetve elég zavaróak a nyelvtani hibák.

2023. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Imdádtam, nagyon jók voltak az első évadok, csak kár, hogy az egész sorozat végól nullára futott ki. Persze magyarázzák utólag a készítők, hogy mi meg hogy lett volna, mit hogyan kell értelmezni, de végsősoron egy szemfényvesztés volt az egész.
2023. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mittudomen721 ***** válasza:
20%

Legjobb sorozat LENNE amit valaha lattam es 10/10 lenne ha nem az volna amit a 2es irt. Azt sem tudtak mi van a keszitok szvsz. De ha eltekintek ettol akkor is erdemes meg nezni sztem


Amugy nem 10/? hanem ?/10. Bocs de ez irrital mar :/

2023. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

10/10


Imádom

2023. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Az első évad 10/10, aztán kb évadonként egy ponttal csökkent az értékelés számomra, az utolsó már csak 10/5.

Nem volt rossz az sem, de ahogy haladt a sztori, egyre több olyan új szálat és rejtélyt hoztak be, amit már csak felesleges túlbonyolításnak éreztem.

2023. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mittudomen721 ***** válasza:
0%
Jajj ezzel egyutt is erdemes megneznit akartam irni hupszi :D
2023. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En imádtam nagyon mindig érdekes csavarokat tettek bele sikerül felkelteni minden figyelmet.

Mondjuk nagyon figyelni kellett minden részt és aprosagot hogy ne maradjon le az ember. A befejező évad nem jött össze az utolsó rész pedig gyenge volt és érthetetlen.

10/9

ha a befejezésnel mást vártam de több sorozatnál sem tudtak értelmes befejezést írni régen se

jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!