Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes a Netflix, HBO max,...

Érdemes a Netflix, HBO max, Disney+ meg ezekhez hasonló streaming felületekre előfizetni?

Figyelt kérdés
Egyiken sem vagyok fent és alapvetően meg is vagyok nélkülük. Egyrészt nincs sok időm ilyenekre, meg őszintén szólva minden rosszindulat nélkül, de egyre több fent az ilyen woke-tartalmú, alacsony minőségű, számomra érdektelen bugyuta film és sorozat. Annak meg nem sok értelmét látom, hogy max néhány szimpatikus adás miatt havonta több ezer Ft-t fizessek ki, főleg mikor a hétköznapi megélhetéshez szükséges árak is egyre drágábbak.

2023. aug. 27. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Tehát mellette nincs érved, csak ellene. Akkor miért lenne számodra érdemes előfizetni?

Nekem érdemes. Van rá időm, élvezem, és számomra sokkal kényelmesebb egy ilyen felületet használni, mint valami online filmes oldalt tele reklámokkal vagy torrentet. Úgyhogy nekem ez megér havi 2-3 ezer forintot. Ha neked nem, akkor ne fizess elő, senki nem kényszerít rá. Vagy ez megint csak egy újabb vitageneráló kérdés a témával kapcsolatban? Mert azok kezdenek már nagyon unalmasak lenni.

2023. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De legalább jó minőségben vannak fent az adások? (1080p HD, 4K)
2023. aug. 27. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván.

[link]

[link]

[link]

2023. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel legalább egy része az ott elérhető tartalomnak, akkor nyilván érdemes, igen. Ha nem, akkor nem.
2023. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez inkább kényelmi prémium. Tudnék torrentezni, de nekem megéri azt az évi 30 pár ezer forintot, hogy bármikor bárhol hozzáférhessek filmekhez, meg sorozatokhoz.


Én disneyt, meg prime videot fizetek, a prime videon van egy pár jó dolog, de szerintem az azért éri meg, mert nem csak olcsó a többihez képest, de a prime gaminget is tartalmazza. De ez attól függ hogy szoktál e játszani

2023. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is fögg mennyi szabadidőd van,s persze milyen kategóriájú

filmeket szeretsz.

Nekem mindhárom szolgáltató van,a család többi tagja valamelyiket nézi mindig.ha van időm én is "csemegézek"

2023. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!