Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg olyan rosszak az új...

Tényleg olyan rosszak az új Star Wars filmek és sorozatok?

Figyelt kérdés
7-8-9.rész óta nem követem a Star Wars Univerzum történéseit.

2023. aug. 27. 19:29
1 2
 11/20 Tislerics Máté ***** válasza:
83%

A 7,8,9, óta nem jöttek ki filmek. Csak sorozatok!


Az Andor valóban király. A Kenobi és a Mandó sorozatok is egész jók. Az Ahsoka meg csak most indult. Majd kiderül.

2023. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm, akkor neki kezdek a sorozatoknak.
2023. aug. 28. 16:45
 13/20 Emily ***** válasza:
100%

Szerintem is érdemes esélyt adnod a sorozatoknak.

Nekem az Obi-Wan Kenobi lett a kedvencem, A Mandalóri is jó, különösen az első két évad, a harmadik szerintem kicsit gyengébb, de az sem rossz.

Most indult az Ahsoka, az is jónak ígérkezik - bár ehhez mindenképpen érdemes ismerni A klónok háborúja es a Lázadók című Star Wars animációs sorozatokat is.

Az Andor nekem személy szerint nem tetszett, de azt is sokan imádják.

2023. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

AZ 1-9 láttam az összes filmet, A klónok háborúja és a Lázadók című sorozatokat is végig néztem. Mostanában a munka miatt megválogatom mit nézek, és úgy látszik lesz egy hosszabb szünetem, szóval úgy gondoltam tartok egy Star Wars maratont és bepótlom a hiányzókat, viszont belefutottam egy csomó negatív kritikába és kommentbe, de megfogadom a tanácsodat.


De neki is lendülök, mivel ilyeneken nőttem fel, Babylon 5, Csillagkapu, Star Wars, Firefly, Csillagközi romboló.

2023. aug. 28. 20:01
 15/20 anonim ***** válasza:
27%

"A mostani Ashoka kiemelkedően jó a Mandelorian-nal együtt,"


Te láttad az egészet már? Küldd már el akkor. Én két részből még nem tudok ilyen véleményt mondani.

2023. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Emily ***** válasza:
100%
Igen, sok a negatív kritika, viszont szerintem azzal annyira nem érdemes - legalább is SW előszerepplős sorozat téren - foglalkozni, mert nekem legalábbis volt már úgy, hogy pont azt húzták le, ami nekem tetszett és azt magasztalták az egekbe, ami nekem viszont kész szenvedés volt, úgyhogy egyik Star Wars sorozatról sem mondható, hogy rossz, csak gyakran nagyon más stílusúak és mindenkinek más tetszik. Ha teheted, adj esélyt mindnek, egy-két rész után úgyis érezni fogod, melyik érdekel.:)
2023. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Emlékszem, az előzmény trilógiát is mennyien utálták.
2023. aug. 29. 20:11
 18/20 A kérdező kommentje:
Én nem adok sokat a pontozásra, de az IMDb oldalon a mai napig a Baljós árnyak 6.5.
2023. aug. 29. 20:13
 19/20 anonim ***** válasza:
A filmek közül a Rogue One ami jó lett, sorozatok közül az Andor, a Mandalorian és az Ahsoka kifejezetten jó, a Boba Fettet meg lehet nézni (Mando miatt kell is), a Kenobi borzalmas.
2023. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 KönyvmolyUraság ***** válasza:
7. 8. 9. ! Nézd meg! Imádni fogod!
ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!