Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért Cillian Murphy formálta...

Miért Cillian Murphy formálta meg Oppenheimer figuráját? Sok filmben kedvelem Cillian Murphyt, de szerintem Oppenheimer karakteréhez nem illett. Véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem kell aggódni, nem pontozom le, ha vki szerint pont ő volt megfelelő a szerepre.

Csak érdekel a véleményetek.



2023. szept. 5. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te esetleg láttál vele interjút? Mert kinezetre tőkre megfelel cylian murphy
2023. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ő formálta meg, mert a rendező-író-producer Christopher Nolan (aki korábban többször is dolgozott már vele) őt tartotta alkalmasnak a főszerepre és egyetértek vele. Murphy remek színész és jól hozta Oppenheimer-t; ez kicsit jobban átjön, ha egymás mellé teszed az alakítását és a valódi emberről készült képeket és videókat.
2023. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pedig kinézetre tényleg hasonlítanak, még az arckifejezésük is
2023. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1. Nem láttam vele interjút.


Akkor szerintetek jó választás volt Murphy. Oké.


Csak a film megnézését követően láttam Robert Oppenheimer fotóját. Nem látok köztük hasonlóságot, de végül is nem az a lényeg.


Köszönöm, hogy írtatok, így túltettem magamat ezen a témán. :)

2023. szept. 6. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát tök hasonló sosem lesz.

Rami Malek sem néz ki teljesen úgy, mint Freddy Mercury. Ettől függetlenül tök jól eljátszotta, ahogy Cillian Murphy is Oppenheimert.

2023. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!