Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régebbi sci-fi tvsorozat...

Egy régebbi sci-fi tvsorozat egyik epzodját(címe), keresem. Alkonyzóna, Végtelen határok, vagy ilyesmi sor. volt. Ajövőben mindenki a fejébe épített komputerrel él, kommunikál,de az MI hatalomra tör. Vegül kikpcsolják,de ujra kell tanulni olvasni?

Figyelt kérdés
Az emberiségnek, és elő kell szedni a rég nem használt könyveket. A főhős egy srác, akit betegnek tartanak, merta szervezete kiveti az adaptert. Ezért tanult meg olvasni. Végül ő lesz az emberiség új tanítoja. Ez a sztori. Aki emlékszik a sorozatra es a címre segitsen. Könyvgyűjtő vagyok :-) és mindig mesélem ezt a csodálkozóknak. Sajna rég láttam és elfelejtettem a pontos infót.

2023. szept. 9. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Alkonyzóna


Végtelen határok


Ray Bradbury színháza


ez a három sorozat volt...

2023. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az általad is említett Végtelen határok egyik részét keresed..Mégpedig ezt:

[link]

2023. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez lesz az! Határtalan köszönet. En is kerestem mindenfelé a neten, eközben újranéztem vagy húsz epizódot, de pont ezt nem találtam. Kösz!!!
2023. szept. 10. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!