Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire vagytok megelégedve...

Emily kérdése:

Mennyire vagytok megelégedve az Ahsoka sorozat színészeivel?

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek úgy, hogy jól visszaadják az animációs karaktereket? Kivel vagytok a legelégedettebbek, kivel a legkevésbé?

2023. szept. 14. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Tano örök szerelem.
2023. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosario Dawson És Ray Stevenson nagyon jól hozzák a karakterüket(utóbbi nyugodjon békében), és habár csak a hangját adja David Tennant Huyangnak, egyik kedvencem lett és akit még kiemelnék az Natasha Liu Bordizzo Sabine szerepében. A Herát játszó Mary Elisabeth Winstead viszont szerintem nem adja vissza az animációs karaktert.
2023. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan nincs bajom senkivel, Sabine kinézetével mondjuk nagyon nem vagyok megelégedve, úgy néz ki mint egy rossz leszbikus, de a színésznő ettől még kifejezetten jópofa és tehetséges. Gondolom nem az ő sara hogy úgy néz ki a soriban, ahogy.

Ray Stevenson nagyon nagy színész volt, óriási veszteség a halála, még ha a forgatást be is tudta fejezni. Ő a sorozat egyik fénypontja számomra, nem szerepel sokat és még kevesebbet beszél, de nagyon átjön így is a karaktere. Igazi jó "honorable villain" ahogy az angolok mondják. Kíváncsi leszek a karakter sorsára.

Az ukrán kicsaj se rossz, őt nem tudom honnét szedték össze de kimondottan jó választás volt.

Én Hera szidalmazását is erősen túlzónak érzem, egyáltalán nem rossz a sorozatban, sőt, nálam teljesen átjön, sokszor jobban is mint a Rebelsben. M.E. Winstead tökéletes választás volt. A szemeit viszont nem kellett volna bekékíteni, vagy legalábbis nem ennyire, az nagyon cringe lett.


Szóval nálam eddig a Hera-Sabine-Baylan-Shin vonal tökéletesen rendben van ami a színészi játékot illeti.


Roasario Dawson rakhatna picivel több életet a játékába, ő azért nem kis név, na meg ugye ő a cím/főszereplő, ehhez képest sokszor érzem azt hogy a fiatalok lejátsszák őt a képernyőről. Nagy baj vele sincs, de egy kis tüzet hiányolok belőle.

Morgan Elsbeth színésznőjénél gondolom elvárás volt hogy kvázi érzelmek nélkül hozza le a szerepét, ha így van akkor profi munka, ha nem akkor meg rettentően szürke.

Carson Teva itt szerintem sokkal inkább otthon van mint a Mandalorianben.

Hera fia kissé zavaró és felesleges.

Huyangról ordít hogy felesleges a sorozatba, ezzel jó pár vicces beszólása volt már.

Thrawnra nagyon kíváncsi leszek.

2023. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*Huyangról ordít hogy felesleges a sorozatba, ezzel EGYÜTT jó pár vicces beszólása volt már.

késő van. :D

2023. szept. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!